Szukaj:
Lp Nazwisko i imię Klasa kyorugi Klasa poomsae Numer licencji
1 Aleszczyk Katarzyna międzynarodowy 30000002
2 Babenko Olexiy kandydat 30000288
3 Baranowski Paweł sędzia poomsae klasy I 30000217
4 Bałasz Marcin związkowy 30000174
5 Bohaj Ewa związkowy 30000067
6 Budzyński Marek związkowy 30000009
7 Chojnicki Miłosz związkowy 30000010
8 Chudak Agnieszka kandydat 30000298
9 Chwaszczewski Janusz związkowy 30000011
10 Darłak Paweł kandydat 30000013
11 Darłak Kornelia kandydat 30000265
12 Duda Michał kandydat 30000302
13 Dworzecki Adrian sędzia poomsae klasy II 30000239
14 Falaszek Agnieszka okręgowy 30000240
15 Filowiat Grzegorz związkowy 30000018
16 Furman Mirosław sędzia poomsae klasy I 30000224
17 Furman Beata sędzia poomsae klasy II 30000280
18 Gąska Mariola kandydat 30000241
19 Giełdon Grzegorz kandydat sędzia poomsae klasy II 30000285
20 Glinko Zbigniew związkowy 30000021
21 Górski Krzysztof kandydat sędzia poomsae klasy I 30000222
22 Grzegorek Weronika Wiktoria kandydat 30000232
23 Głowacz Dariusz sędzia poomsae klasy II 30000297
24 Iwanowska Agata związkowy 30000096
25 Jasiński Kamil kandydat 30000274
26 Jedlikowski Michał okręgowy 30000207
27 Kmiecik Bartosz kandydat 30000235
28 Komorowski Wiktor kandydat 30000242
29 Kotlarz Piotr kandydat sędzia poomsae klasy I 30000282
30 Kowalak Maciej kandydat sędzia poomsae klasy II 30000260
31 Kruk Tomasz kandydat sędzia poomsae klasy II 30000243
32 Malczewski Paweł okręgowy 30000202
33 Marzec Anatol okręgowy 30000208
34 Mazur Jakub kandydat 30000277
35 Małek Paulina okręgowy 30000130
36 Moczydłowska Małgorzata okręgowy 30000248
37 Moniak Michał kandydat 30000249
38 Moroz Magdalena sędzia poomsae klasy II 30000299
39 Nalazek Anna okręgowy 30000253
40 Nowicki Adrian związkowy 30000103
41 Olchowski Karol kandydat 30000296
42 Orłow Natasza kandydat 30000234
43 Özturk Demirguc okręgowy 30000293
44 Pacut Mateusz okręgowy 30000201
45 Parkot Paweł okręgowy 30000250
46 Piekarski Mirosław związkowy 30000038
47 Pietrzakowska Patrycja kandydat 30000273
48 Podlaska Renata okręgowy 30000229
49 Poniewierski Michał związkowy 30000108
50 Poniewierski Tomasz związkowy 30000041
51 Posadzy Jakub kandydat 30000286
52 Radzymińska-Grzybowska Marta kandydat 30000301
53 Rapita Anna związkowy 30000043
54 Reszka Olga kandydat 30000271
55 Rudy Michał międzynarodowy 30000193
56 Rurkowska Agnieszka kandydat sędzia poomsae klasy I 30000105
57 Rydzewski Piotr kandydat sędzia poomsae klasy I 30000283
58 Rzęsa Martyna kandydat 30000275
59 Sadowska Dorota sędzia poomsae klasy II 30000259
60 Sadowski Grzegorz kandydat sędzia poomsae klasy II 30000294
61 Scheffler Agnieszka międzynarodowy sędzia poomsae klasy I 30000113
62 Sobierajski Marcin związkowy 30000068
63 Stożek Kazimierz związkowy sędzia poomsae klasy I 30000106
64 Talaśka Mariusz kandydat sędzia poomsae klasy II 30000292
65 Uścimiuk Weronika kandydat 30000291
66 Walerowicz Wioletta kandydat 30000132
67 Wójtowicz Piotr kandydat 30000251
68 Wośkowiak Robert kandydat 30000261
69 Zaręba Magdalena kandydat 30000300
70 Zientek Anna okręgowy 30000023
71 Ziółkowski Paweł kandydat 30000295
72 Żurek Igor kandydat 30000272
73 Łabutka Krzysztof międzynarodowy sędzia poomsae klasy I 30000223