Szukaj:
Lp Nazwisko i imię Klub Miejscowość Kategoria wiekowa Numer licencji
1 Adach Anielka Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006839
2 Adach Mariusz Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006840
3 Adamczewski Jerzy Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz młodzik 10006922
4 Adamczyk Jan Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg junior młodszy 10004734
5 Adamkiewicz Patrycja Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10005818
6 Adamkiewicz Mariusz Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Pleszew junior 10004901
7 Aksiutchyk Katsiaryna Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10007932
8 Alammari Adam AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005214
9 Amani Olivier Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10005633
10 Ambroszczyk Jakub Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007764
11 Anasiewicz Sylwia Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół w Bełżycach Bełżyce młodzieżowiec 10005302
12 ANDRASIAK ALEKS Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" Pisz junior młodszy 10008074
13 Andrzejak Adam Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września młodzik 10007650
14 Andrzejczak Wiktor Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg junior młodszy 10007803
15 Andrzejczak Kamil Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Pleszew młodzik 10007909
16 Andrzejczyk Karolina Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007752
17 Andrzejewski Kacper Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior młodszy 10006335
18 Anisiewicz Zofia Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo dziecko 10007541
19 Anklewicz Aleksander Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007503
20 Antoszewski Marcin Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10007298
21 Antoszkiewicz Karolina Uczniowski Klub Sportowy Szakal Jeżyce Poznań junior młodszy 10005016
22 Babenko Olexiy Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10006642
23 Babenko Serhii Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10007933
24 Bachorska Iga Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior młodszy 10004987
25 Bachorska Olga Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior 10007162
26 Badura Rafał Opolski Klub Taekwondo Opole junior 10003281
27 Bagrowski Patryk Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań młodzik 10007125
28 Bajer Wiktoria Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007398
29 Bąkowska Anna Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10007487
30 Banach Michał Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006524
31 Banach Marcelina Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Tymbark Tymbark junior 10007369
32 Banaszak Oksana AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005191
33 Baranowski Paweł Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10007184
34 Barańska Jagoda Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz junior młodszy 10007823
35 Barcikowska Miriam Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa młodzik 10005390
36 Barcz Bruno Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo dziecko 10006315
37 Barcz Jeremi Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior młodszy 10006088
38 Barcz Melania Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior młodszy 10006089
39 Barszczewska Karolina Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "HIDORI" przy Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Olecko junior 10004200
40 Bartkowiak Mateusz Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne junior 10003529
41 Bartoszak Małgorzata Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin junior młodszy 10006123
42 Bartoszewska Maja Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10005686
43 Baszyński Filip Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007497
44 BAZYDŁO MATEUSZ Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" Pisz młodzik 10007178
45 Bazyli Jakub Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007872
46 Bałdyga Mateusz Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006523
47 Bednarski Napoleon Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk junior młodszy 10004984
48 BEDNARSKI GRZEGORZ Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk junior 10003998
49 Beghdadi Rayan Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10005705
50 Bereźnicka Zuzia Opolski Klub Taekwondo Opole junior 10004121
51 Bernacki Kacper Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10005421
52 Białończyk Joanna Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój junior młodszy 10008057
53 Biały Alan Green Sport Club Lublin młodzik 10007393
54 Biegański Mateusz Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września senior 10003816
55 BIELECKI PRZEMYSŁAW Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10006460
56 BIENIEK PAULINA KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE junior 10004413
57 BIERŁA MAJA Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10007015
58 Bobrowski Szymon Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10007554
59 Boczkowski Jakub Andrzej Green Sport Club Lublin junior młodszy 10007394
60 Bogaczyk Joanna Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007147
61 Bogaczyk Marysia Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10004934
62 Bogdanowicz Adam Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior 10006724
63 Bona Zuzanna Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007813
64 Bonin Antoni Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10007553
65 Borczyńska Adrianna Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Feniks Śrem junior młodszy 10008167
66 Borejszo Borys Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10006139
67 Borowska Klaudia Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzieżowiec 10007810
68 Bosek Beata Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo senior 10006341
69 Bożedajek Julia Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski junior 10004732
70 BRONISZ PAULINA Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10005897
71 Brust Maciej Uczniowski Klub Sportowy ILYO Bochnia junior młodszy 10006585
72 Brust Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy ILYO Bochnia junior 10007405
73 Bryja Kacper Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn młodzik 10007654
74 Brym Michał Klub Sportowy AZS AWF Warszawa senior 10005823
75 Brzeska Nikola Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzik 10006588
76 Brzostek Hubert Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10006526
77 Brzostek Milosz Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007354
78 Brzostek Kinga Aleksandra Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10006669
79 Bucka Hanna Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007863
80 Budaj Oliwia Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój junior młodszy 10004996
81 Bulman Dominika Sopocki Klub Sportowy Atlas Sopot młodzieżowiec 10004512
82 Buraczewska Maria Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań młodzik 10007122
83 Burkiciak Stanisław Uczniowski Klub Sportowy "OLIMPIJCZYK" Poznań junior młodszy 10005919
84 Burzyńska Marta AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005196
85 Busza Patryk Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin młodzik 10006700
86 Butkiewicz Julia Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "HIDORI" przy Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Olecko młodzik 10006574
87 Byczek Iga Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006005
88 Błachowska Katarzyna Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior młodszy 10007700
89 Błachowski Grzegorz Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10007740
90 Błaszczuk Julia Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10005808
91 Błaszczyk Anna Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10005685
92 Błażejewska Maja Klub Sportowy CENTURIA Toruń junior młodszy 10006212
93 Błażejewska Zuzanna Klub Sportowy CENTURIA Toruń dziecko 10006213
94 Błażejewski Oskar Uczniowski Klub Sportowy AVIA Kamionki młodzik 10007840
95 Capała Emilia Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior młodszy 10005568
96 Capała Alan Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn junior 10004819
97 Cemerys Jakub Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10006017
98 Cemerys Igor Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10005796
99 Chaduch Bartosz Opolski Klub Taekwondo Opole senior 10001484
100 Cheba Natalia Opolski Klub Taekwondo Opole senior 10000750
101 Chęciński Artur Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior młodszy 10005562
102 Chlebek Martyna Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior młodszy 10005565
103 Chlebek Marika Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn junior młodszy 10007250
104 Chlipała Julia Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna junior młodszy 10005966
105 Chmera Filip Koszaliński Klub Taekwondo Bałtyk Koszalin młodzieżowiec 10007085
106 Chmielarz Łukasz Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzieżowiec 10002047
107 Chmielewska Jagoda Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior młodszy 10006670
108 Chodera Szymon Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007868
109 Chojnacki Mateusz Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzik 10006727
110 Cholewa Antoni Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy dziecko 10007416
111 Chopiak Sandra Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzieżowiec 10002651
112 Chorążak Jakub Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior 10004699
113 Chrapkowska Laura Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10003844
114 Chrzanowski Mateusz Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006410
115 Chrzanowski Paweł Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007425
116 Chrzanowski Oliwier Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007226
117 Chybiński Tymoteusz Klub Sportowy CENTURIA Toruń dziecko 10006205
118 Chłopecki Adam Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10006875
119 Cieniawa Jakub Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10005645
120 Cieniawa Dawid Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007020
121 Cieżuch Robert Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn junior młodszy 10007249
122 Ciołek Hubert Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik dziecko 10007983
123 CIUPA BARTŁOMIEJ Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006458
124 Cudnoch Łukasz Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10004872
125 Ćwikła Piotr Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzieżowiec 10005832
126 Ćwikła Aleksandra Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzik 10006722
127 Cygan Oliwia Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa junior młodszy 10005375
128 Czajkowski Maciej Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10005419
129 Czapla Jerzy Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan młodzik 10007157
130 Czapla Adam Opolski Klub Taekwondo Opole senior 10000751
131 Czaplicki Kamil Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik młodzik 10006815
132 Czeleń Aaron Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin dziecko 10007753
133 Czerwińska Michalina Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Pleszew junior młodszy 10006116
134 Czerwonka Emilia Koszaliński Klub Taekwondo Bałtyk Koszalin junior 10004169
135 Czoch Michał Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007865
136 CZUBA ROKSANA DARIA Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" Pisz junior młodszy 10006338
137 Dąbrowska Amelia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10006710
138 Dajczak Antonina Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin młodzik 10006702
139 Dajnowicz Gabriela Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10005975
140 Danelczyk Maja Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007421
141 Danielak Dominik Uczniowski Klub Sportowy Szakal Jeżyce Poznań junior młodszy 10007989
142 DANIŁOWSKI SEWERYN Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" Pisz junior 10005451
143 Dawidziuk Kacper Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10007716
144 Deneka Szymon Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik junior młodszy 10004989
145 Deneka Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik dziecko 10007365
146 Deneka Justyna Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik senior 10007366
147 Derda Martyna Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10006353
148 Diaków Agnieszka Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10005427
149 Diallo Salaam Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005460
150 Dobrosielski Jakub AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10005015
151 Dobrosielski Hubert Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior młodszy 10007601
152 Dolat Piotr Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005635
153 Dolecińska Aleksandra Stowarzyszenie Taekwondo Paradyż Paradyż junior młodszy 10007027
154 Dolecińska Eliza Stowarzyszenie Taekwondo Paradyż Paradyż junior młodszy 10007028
155 Dolecińska Julia Stowarzyszenie Taekwondo Paradyż Paradyż junior 10007029
156 Domańska Julia Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów młodzik 10006846
157 Domańska Nataia Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior 10006744
158 Domański Patryk Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10005706
159 Domiter Piotr Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój junior młodszy 10005848
160 Dondalska Agata Klub Sportowy CENTURIA Toruń junior młodszy 10006593
161 Dondalski Adam Klub Sportowy CENTURIA Toruń dziecko 10006594
162 Dowan Bartosz Koszaliński Klub Taekwondo Bałtyk Koszalin młodzik 10007328
163 Downar Milena Klub Sportowy CENTURIA Toruń junior młodszy 10006256
164 Downar Monika Klub Sportowy CENTURIA Toruń młodzik 10006210
165 Downar Robert Klub Sportowy CENTURIA Toruń dziecko 10006211
166 Drapiewska Laura Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior 10006493
167 Drążkiewicz Igor Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10005616
168 Drews Mateusz Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10006442
169 Drężek Maja Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn dziecko 10007429
170 Drgas Patryk Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn junior młodszy 10007247
171 Drozd Paweł Green Sport Club Lublin junior młodszy 10005977
172 Duda Michał Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10004354
173 Dudek Krzysztof Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007348
174 Dudek Tomasz TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów senior 10008207
175 Dudziński Kamil Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn junior 10004823
176 Dupla Mia Helena Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska junior młodszy 10005923
177 Duszyński Bartosz Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior 10003176
178 DZIATKOWIAK KAMIL Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" Pisz junior młodszy 10005454
179 Dzido Zuzanna Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007182
180 Dziedzic Michał Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006285
181 Dzieńdziura Mikołaj AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10004600
182 Dzieniszewski Bartłomiej Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa junior młodszy 10004526
183 Dzikowska Vanessa Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój młodzik 10008059
184 Dziuba Marcin Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10005626
185 Dźwigaj Bartosz Uczniowski Klub Sportowy ILYO Bochnia młodzieżowiec 10007188
186 Dzwonik Wiktoria Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy dziecko 10007335
187 Dzwonkowska Maja Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006467
188 Edut Iga Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior młodszy 10006140
189 Eltayeb Ahmed Elhadi Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006020
190 Falęcki Karl Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007231
191 Fałdowski Wiktor Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn junior młodszy 10007077
192 Fic Vanessa Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego Bydgoszcz junior młodszy 10007591
193 Fiedorczyk Monika Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik junior młodszy 10006691
194 Fijałkowski Marcel Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzik 10006750
195 Fijoł Jakub Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior 10005277
196 Filip Skrajny Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn dziecko 10007946
197 Filipczak Jakub Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września dziecko 10007992
198 Filipczak Michał Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września dziecko 10007993
199 Filipowski Kacper Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior 10005279
200 Filowiat Nikola Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10005585
201 FIRLEJ TOMASZ KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE junior 10004414
202 Fornalik Filip Klub Sportowy Rapid Śrem młodzik 10007758
203 Frąckowiak Amelia Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10004154
204 Franczyk Paweł Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10006935
205 Frelik Mateusz Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005618
206 Fronckiewicz Szymon Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10006084
207 Frycz Filip Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg młodzik 10005903
208 Fulara Jakub Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10006437
209 Furman Mirosław Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz senior 10007824
210 Furman Krzysztof Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz młodzieżowiec 10002914
211 Furman Beata Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz senior 10005465
212 Fus Mariola Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006283
213 Gabryś Bartosz Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007945
214 GABRYSIAK BARTOSZ Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10006632
215 Gaca Zosia Klub Sportowy TAE Dębe Wielkie junior młodszy 10007767
216 Gadzińska Karolina Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10007140
217 Gal Małgorzata Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna junior 10005906
218 Gal Bożena Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10007253
219 Gąsiorowski Jan AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10002550
220 Gąska Mariola Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa senior 10004866
221 Gaworecka Hanna Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10005586
222 Gaworecki Hubert Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior 10003751
223 Gałan Jakub Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior 10003750
224 Gałecka Hanna Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007751
225 Gałęzowska Blanka Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn młodzik 10007567
226 Gembara Sebastian Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan młodzik 10007572
227 Geresdorf Aleksandra Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin młodzik 10007756
228 Gęstwa Maria Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior młodszy 10005217
229 Giczewski Antoni Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów dziecko 10007079
230 Gieras Izabela Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007174
231 Gierdewicz Bartosz Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn junior młodszy 10006346
232 GLINKO ANNA Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" Pisz junior młodszy 10006336
233 Glista Kacper Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik junior młodszy 10007991
234 Godel-Chełmecka Anika AZS Organizacja Środowiskowa Poznań senior 10007137
235 Godlewski Michał Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10005457
236 Golc Bruno Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn młodzik 10007653
237 Góralska Hanna Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław młodzik 10007895
238 Gorczyński Nikodem Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów dziecko 10007750
239 Górniak Kacper Uczniowski Klub Sportowy AVIA Kamionki dziecko 10007841
240 Górska Kinga Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior 10006790
241 Górski Damian Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Tymbark Tymbark junior 10004978
242 Górski Krzysztof Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Tymbark Tymbark senior 10003817
243 Gorycki Patryk Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10006018
244 Góźdź Norbert Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006292
245 Gołaski Wojciech Klub Sportowy AZS AWF Warszawa senior 10007621
246 Gołaszewska Irena Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk dziecko 10007595
247 Goławska Hanna Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski dziecko 10007820
248 Gołda Maksymilian Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec młodzieżowiec 10003321
249 Grabarz Antoni Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10006716
250 Grabiński Bartosz Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10007205
251 Grabowska Karolina Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo senior 10006318
252 Grabowski Jakub Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10006660
253 Grabowski Szymon Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10006661
254 Grobelny Gracjan Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10006492
255 Grochal Julia Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007423
256 Grocholska Wiktoria Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn młodzik 10007825
257 Grochowicz Ksawery Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10007782
258 Grochowicz Martyna Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzik 10007783
259 Grochowicz Oliwier Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10007322
260 Grochowicz Anna Klub Sportowy Tebek Warszawa junior młodszy 10006247
261 Grochowski Marcin Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa junior młodszy 10004524
262 Grochowski Aleksander Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa dziecko 10007431
263 Gromala Dominik Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10005801
264 Gruszka Jacob Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007254
265 Grzegorczuk Kordian Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10006144
266 Grześkowiak Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior młodszy 10005013
267 Grzybowski Jakub Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzieżowiec 10006343
268 Gulik Julia Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań junior 10004311
269 Gulmontowicz Dominika Klub Sportowy Taekwondo Giżycko Giżycko junior młodszy 10006372
270 Gusztyn Hubert Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10007713
271 Gusztyn Dawid Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10007714
272 Guzowska Anna Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn senior 10004728
273 Guzowski Dawid Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10006864
274 Gładek Wiktoria Klub Sportowy TAE Dębe Wielkie junior młodszy 10007519
275 Głowacz Bartosz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz dziecko 10007039
276 Głowacz Dariusz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz senior 10003741
277 Hadrzyńska Nelly Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin młodzik 10007771
278 HAREMZA DAGMARA Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior 10004329
279 Haremza Nikola Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior młodszy 10007210
280 HAREMZA KRYSTIAN Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior 10003794
281 Hatowski Piotr Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn senior 10002444
282 Hedrych Wiktoria Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzik 10006614
283 Heggesand Konrad Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007765
284 Hofffmann Emilia Uczniowski Klub Sportowy Szakal Jeżyce Poznań młodzik 10006947
285 Hojniak Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój junior młodszy 10005847
286 Hojniak Dominika Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój junior 10004092
287 Horba Wiktoria Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior 10004697
288 Horbowiec Jakub Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10006863
289 Horoszko Bartłomiej Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój junior młodszy 10007391
290 Hołubowicz Hubert Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzieżowiec 10004703
291 Hołubowicz Karol Klub Sportowy AZS AWF Warszawa senior 10005820
292 Hrynkiewicz Jakub Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006534
293 Hulak Kajetan Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10007901
294 Hutko Kacper Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior 10003752
295 Idziak Zuzanna Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10004907
296 Iwaniec Miłosz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg młodzik 10004736
297 Iwaniec Maja Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10007793
298 Iwaniura Julia Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn junior młodszy 10006850
299 Izbiński Kacper Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10005415
300 Jabłoński Zbigniew Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006535
301 Jabłoński Adam Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn dziecko 10007955
302 Jadwisińczak Maciej Klub Sportowy Rapid Śrem junior młodszy 10005245
303 Jadwisińczak Zuzanna Klub Sportowy Rapid Śrem dziecko 10006698
304 Jagiełło Lilianna Weronika Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo dziecko 10007574
305 Jaglak Małgorzata Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa senior 10007417
306 Jagodzińska Zuzanna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10007321
307 Jakóbiak Grzegorz Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo senior 10006317
308 Jakóbiec Joanna Uczniowski Klub Sportowy Orlęta Wrocław młodzik 10007581
309 Jamiołkowska Ewa Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10006657
310 Janaszczyk Marcel Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior 10004773
311 Janeczko Małgorzata Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska junior młodszy 10005033
312 Janiak Witold Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior 10006959
313 Janik Nikola Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław junior młodszy 10006177
314 Jankowiak Kamil Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior młodszy 10006325
315 Jankowska Magdalena Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10007148
316 Jankowska Oliwia Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Pleszew młodzik 10007907
317 Januszewski Michał Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior młodszy 10006171
318 Januszko Patrycja Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005615
319 Jarocka Marta Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne junior młodszy 10006361
320 Jarząb Konrad Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój dziecko 10005852
321 Jarzębiński Mateusz Uczniowski Klub Sportowy Tygrys Kołczygłowy młodzik 10007549
322 Jasińska Maja Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska junior młodszy 10005920
323 Jaskółka Alicja Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzik 10006803
324 Jastrzębska Izabela Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10006873
325 Jastrzębski Dariusz Piski Klub Taekwondo Pisz młodzik 10007312
326 Jaworski Konrad Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior młodszy 10006757
327 Jędruch Oliwier Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior 10004770
328 Jędrychowska Julia Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007346
329 Jędrzejczak Julia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior młodszy 10005970
330 Jędrzejczak Emilia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior młodszy 10005971
331 Jedynak Emilia Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10006720
332 JELIŃSKI JAKUB Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" Pisz junior młodszy 10005455
333 Jeżak Olga Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój dziecko 10007430
334 Jodłoś Aleksander TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów junior młodszy 10008205
335 Józefczyk Nina Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007829
336 Józkowicz Natalia Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Tymbark Tymbark junior młodszy 10007575
337 Józkowicz Lucyna Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Tymbark Tymbark senior 10007941
338 Junik Paweł Opolski Klub Taekwondo Opole młodzieżowiec 10003074
339 Juźwik Jakub Stowarzyszenie Taekwondo Paradyż Paradyż junior młodszy 10004036
340 Kaczanowski Jalub Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik junior 10004679
341 Kaczmarczyk Tadeusz Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007871
342 KACZMAREK ZUZANNA Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzieżowiec 10003015
343 Kaczmarek Adrian Uczniowski Klub Sportowy Szakal Jeżyce Poznań junior młodszy 10005025
344 Kaczmarzyk Kacper Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski dziecko 10006726
345 Kaczor Oliwier Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006537
346 Kaczor Martin Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007340
347 Kajdaniak Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan młodzik 10007245
348 Kaliszewski Jakub AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005183
349 Kalitka Adrianna Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzieżowiec 10003497
350 Kamińska Anita AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005946
351 Kamiński Konrad Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "HIDORI" przy Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Olecko junior młodszy 10005572
352 Kańduła Filip Uczniowski Klub Sportowy Szakal Jeżyce Poznań młodzik 10006819
353 Kantanista Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik młodzik 10006689
354 Kapelański Kacper Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10007202
355 Kapturek Julia Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Feniks Śrem junior młodszy 10005225
356 Karasińska Anna Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska młodzik 10006622
357 Karaśkiewicz Bartosz Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik junior 10004743
358 KARETA ZUZANNA Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006527
359 Kareta Bartłomiej Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007169
360 Karnasiewicz Michał Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10007488
361 Karpiel Krzysztof TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów senior 10002594
362 Karpiel Maciej TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów senior 10008200
363 Karpiel Jakub Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10007183
364 Kasperska Patrycja Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior młodszy 10005582
365 Kasperski Kacper Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września młodzik 10006879
366 Kaspruk Emilia AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10004428
367 Kasprzak Kinga Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław młodzik 10007893
368 Kasprzak Amelia Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10005690
369 Kaźmierczak Juliusz Uczniowski Klub Sportowy "OLIMPIJCZYK" Poznań junior młodszy 10007304
370 Każmierczak Jacek Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzieżowiec 10006219
371 Kędra Piotr Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007496
372 Kędzierski Mateusz Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005614
373 Kędzierski Daniel Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007239
374 KĘDZIORA MICHAŁ Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006531
375 Kędziora Jakub Opolski Klub Taekwondo Opole młodzieżowiec 10002093
376 Kędziora Waleria Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań młodzik 10007129
377 KĘDZIORA WIKTOR Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10004615
378 Kępa Kinga Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007828
379 Kęsicki Maciej Klub Sportowy AZS AWF Warszawa senior 10007044
380 Kicińska Klaudia Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10005648
381 Kiczka Natalia Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój młodzieżowiec 10002595
382 Kierszniewska Maria Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk dziecko 10007599
383 Kierzek Zofia Klub Sportowy Rapid Śrem młodzik 10007912
384 Kijaczko Maciej Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski dziecko 10007822
385 Klarkowski Rafał Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz senior 10004910
386 Klasińska Aleksandra Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10005037
387 Klasiński Krzysztof Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior 10004295
388 Klekotko Patrycja Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów młodzik 10007797
389 Klekotko Dawid Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów dziecko 10007748
390 Klekotta Kamil Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10004906
391 Klepak Kornel Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław junior młodszy 10005678
392 klimas Dawid Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10007569
393 Klimek Izabela Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Tymbark Tymbark młodzieżowiec 10003821
394 Klisowska Zuzanna Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007500
395 Kmieć Agnieszka Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006297
396 Kmieciak Katarzyna Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa młodzik 10007284
397 Kobrzak Jagoda Klub Sportowy TAE Dębe Wielkie młodzik 10007516
398 Kobyliński Bartosz Uczniowski Klub Sportowy Szakal Jeżyce Poznań młodzik 10006948
399 Kobylska Marta Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk junior 10003147
400 Kochanowski Kamil Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior młodszy 10004338
401 Koczela Bartosz Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzieżowiec 10002999
402 Kolbus Magdalena Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn junior młodszy 10005515
403 Komorowski Wiktor Klub Sportowy AZS AWF Warszawa senior 10005822
404 Komosa Bartosz Uczniowski Klub Sportowy "Smoki" Rakoniewice junior 10004748
405 Kondek Julia Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10005502
406 Kondek Mateusz Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10006448
407 Kondrajczak Dorian AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10006775
408 Konieczna Justyna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg junior młodszy 10005901
409 Konieczna Martyna Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne junior młodszy 10005653
410 Koper Ksawery Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn junior młodszy 10006348
411 Korcz Tomasz Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań junior 10007115
412 Kordziak Kinga Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10007492
413 Kornaś Patrycja Klub Sportowy AZS AWF Kraków młodzieżowiec 10007544
414 Korsak Radosław Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007675
415 Korulski Eryk Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007682
416 KORWEK PATRYCJA KAMILA Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" Pisz junior 10006980
417 Korzeniowska Ewelina Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006291
418 Kościelski Wiktor Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik junior 10004220
419 Kosowski Robert Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzieżowiec 10004466
420 Kostrzewski Patryk Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007352
421 Koszel Marcelina AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10004227
422 Kotlarz Piotr Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Tymbark Tymbark senior 10003992
423 Kotlewska Natalia Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006021
424 Kotomska Julia Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006687
425 Kotulski Igor Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10007203
426 Kowalczuk Wiktor Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10006148
427 Kowalczuk Oliwia Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10004881
428 Kowalczuk Aleksandra AZS Organizacja Środowiskowa Poznań senior 10006454
429 KOWALCZYK PIOTR Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" Pisz junior młodszy 10008075
430 Kowalczyk Tymoteusz Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005643
431 Kowalczyk Szymon Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań młodzik 10007725
432 Kowalczyk Oskar Klub Sportowy TAE Dębe Wielkie junior młodszy 10007518
433 Kowalewski Rafał Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10007904
434 Kowalewski Borys Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007276
435 Kowalkowska Justyna Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10005708
436 Kowalkowski Michał Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007151
437 Kowalska Marta Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007412
438 Kowalski Mateusz Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005611
439 Kowalski Oliwier Ksawery Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10007717
440 Kowalski Adrian Gabriel Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10007718
441 Kowańdy Alicja Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior 10004205
442 Kowanek Max KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE junior młodszy 10006355
443 Kozakowski Jacek Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10005417
444 Kozłowska Aleksandra Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne junior 10003530
445 Kozłowska Anna Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik młodzik 10007915
446 Kozłowski Maciej Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior 10004772
447 Kołecki Bartosz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań senior 10000910
448 Kołodziński Stanisław Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior młodszy 10007457
449 Krajewska Julia Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007336
450 Krajewska Agnieszka Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006307
451 Krajewska Oliwia Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn młodzieżowiec 10006655
452 Krajewska Izabella Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10004880
453 Krajewska Kornelia Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007952
454 KRAJEWSKA NIKOLA Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10006469
455 KRAJEWSKA ALICJA Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10006470
456 Krajewski Kacper AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10006190
457 Krajewski Mikołaj Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior młodszy 10007228
458 Krakowska Lena Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10005805
459 Kras Zuzanna TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów junior młodszy 10008208
460 Krasiński Dawid Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz młodzieżowiec 10007823
461 Kraska Maja Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006842
462 Krauze Emanuel Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006540
463 Krauze Gabriel Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007337
464 KRUKOWSKA KLAUDIA Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10006629
465 Krupnik Franciszek Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007867
466 Kryczka Sebastian Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzieżowiec 10005283
467 Krygielski Michał Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn dziecko 10007948
468 Krystian Mateusz Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006004
469 Krzywko Karolina Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior 10005883
470 Kuba Łukasz Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007454
471 Kubanek Urszula Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior młodszy 10008058
472 Kubeczko Daria Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10004936
473 Kubiaczyk Zofia AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005947
474 Kubiaczyk Natalia KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE młodzieżowiec 10003528
475 Kubiak Nikodem Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn młodzik 10007943
476 Kubiak Damian AZS Organizacja Środowiskowa Poznań senior 10004682
477 Kucharski Paweł Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10005797
478 Kucińska Zofia Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007397
479 Kuik Felix Uczniowski Klub Sportowy "OLIMPIJCZYK" Poznań młodzik 10007307
480 Kujawa Wojciech Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik junior 10004720
481 Kujawa Lena Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik młodzik 10007917
482 Kujda Adrian Koszaliński Klub Taekwondo Bałtyk Koszalin młodzieżowiec 10007642
483 Kukotko Aleksandra Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne junior 10004161
484 Kukowska Gabriela Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście 10007919
485 Kukuła Miłosz Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior 10003754
486 Kulakin Hanna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzik 10007547
487 Kulakin Julia AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10006189
488 KULIK KACPER Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10004625
489 KULIŚ PIOTR Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" Pisz młodzik 10007627
490 Kupczyńska Zuzanna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg młodzik 10007413
491 Kurczab Maya Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007016
492 Kurzawa Michał Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior młodszy 10006326
493 Kurzawa Łukasz Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn junior 10004843
494 Kurzyński Miłosz Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn młodzik 10007651
495 Kusak Nela Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław junior 10007093
496 Kuskowski Arkadiusz Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzieżowiec 10004702
497 Kuszewicz Aleksander Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz dziecko 10006496
498 Kuszewicz Tomasz Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz senior 10006497
499 Kwiecień Jan Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10005800
500 Kwieciński Bartosz Klub Sportowy Rapid Śrem junior 10004723
501 Kłek Mikołaj Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn junior 10004792
502 Kłos Mateusz Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk dziecko 10007600
503 Kłujszo Jakub Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006538
504 Langner Klaudia Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan dziecko 10007926
505 Langner Natalia Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan młodzik 10007244
506 Lasecki Maksymilian Uczniowski Klub Sportowy Tygrys Kołczygłowy junior 10007310
507 Laskowska Alicja Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior 10004216
508 Laskowska Eliza Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów junior młodszy 10005576
509 Laskowski Krystian Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn dziecko 10007950
510 Lechnowski Marcin Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10006857
511 Lendzion Sabina Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk dziecko 10007596
512 Lendzion Julia Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk dziecko 10007597
513 Lendzion Hubert Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007411
514 Leporowska Magdalena AZS Organizacja Środowiskowa Poznań senior 10004035
515 Leporowski Maciej Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska junior młodszy 10005034
516 Leśnik Agata Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn młodzik 10006737
517 Leszczyński Oskar Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik młodzik 10006693
518 Lewalski Mateusz Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn młodzieżowiec 10002866
519 Lewandowska Agnieszka Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój młodzieżowiec 10001796
520 Lewandowski Szymon Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk młodzik 10007402
521 Lewandowski Dominik Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10007899
522 Lewoń Wojtek Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn młodzik 10007659
523 Lipski Rafał Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007275
524 Lisik Oliwier Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10005755
525 Lisowski Maksymilian Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007504
526 Listkowska Maja Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10007444
527 Lotarska Helena Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg junior młodszy 10004372
528 Lubińska Liliana Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare dziecko 10008050
529 Luźniak Angelika Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10007252
530 Machowski Oliwier Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006309
531 Maculewicz Adrian Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior 10004840
532 Maj Radosław Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg junior młodszy 10004392
533 Maj Blanka Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg młodzik 10005968
534 Majczyna Bartosz Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski młodzik 10007219
535 Majczyna Karol Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski młodzik 10007220
536 Majek Piotr Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne junior młodszy 10006362
537 Majerczyk Izabela Klub Sportowy AZS AWF Kraków młodzieżowiec 10005860
538 Mąka Mariusz Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006298
539 Maksimczuk Filip Opolski Klub Taekwondo Opole młodzieżowiec 10002575
540 Maksymowicz Alan Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10006709
541 Malczewska Vanessa Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój junior 10003171
542 Malesza Armando Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzik 10006793
543 Malesza Igor Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007351
544 Malewicz Marta Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10006376
545 MALINOWSKA EWELINA Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006459
546 Maliński Mateusz Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzik 10006677
547 Malusiak Zuzanna Klub Sportowy Rapid Śrem młodzieżowiec 10002519
548 Mamaj-Babijczuk Bartosz Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10007903
549 Mańkowska Anna Opolski Klub Taekwondo Opole młodzieżowiec 10003512
550 Marciniak Maksymilian Klub Sportowy Rapid Śrem dziecko 10007986
551 Marcinkowska Sylwia Klub Sportowy Taekyon Sierpc młodzieżowiec 10004598
552 Marcinkowski Tobiasz Klub Sportowy Rapid Śrem młodzik 10007913
553 Marczak Magda Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzieżowiec 10007640
554 Marek Julia TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów młodzieżowiec 10008206
555 Markiewicz Bernard Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzieżowiec 10003335
556 Markiewicz Sebastian Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzieżowiec 10002050
557 Maroszek Maja Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław junior młodszy 10006175
558 Martyniuk Zuzanna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10007568
559 Martyniuk Katarzyna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior młodszy 10007605
560 Maruszewski Łukasz Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan młodzik 10007041
561 Maruszewski Michał Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior młodszy 10005564
562 Masiewicz Sara Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzieżowiec 10002654
563 MATUSIAK MATYLDA Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" Pisz junior młodszy 10005448
564 Matuszak Gabriela Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin junior młodszy 10007755
565 Matuszewska Sara Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn młodzik 10007537
566 Matyasz Dominika Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10004147
567 Mazur Kornelia Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec młodzik 10007512
568 Mazurek Lena Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne młodzik 10007859
569 Mazurek Milena Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10005976
570 Mazuś Aleks Green Sport Club Lublin junior młodszy 10005725
571 Małecka Lena KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE junior 10004439
572 Małecki Miłosz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica młodzik 10006831
573 Małyj Aleksander Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10007802
574 Męclewska Sylwia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzieżowiec 10006453
575 Meller Mateusz Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior młodszy 10006421
576 Melnyk Mykhailo Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław młodzik 10007897
577 Mendel Dominika Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006299
578 Merunowicz Martyna Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów junior młodszy 10004384
579 Miąc Kamil Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół w Bełżycach Bełżyce junior młodszy 10006937
580 Miąsek Adam Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior 10007490
581 Miastkowska Izabela Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006544
582 Miastkowski Sebastian Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007339
583 Miazek Oliwia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg młodzik 10007410
584 Michałowska Milena Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik junior młodszy 10006129
585 Mika Bogna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005930
586 Mikielska Rozalia Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "HIDORI" przy Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Olecko junior młodszy 10006193
587 Mikołajczak Wiktor KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE młodzieżowiec 10002649
588 Mikołajczak Eryk Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior młodszy 10005973
589 Mikulicz Aleksandra Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn młodzieżowiec 10006654
590 Mikusz Anna Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006296
591 Millert Albert AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10001598
592 Misa Wiktoria Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007873
593 Misiorna Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy "Smoki" Rakoniewice junior młodszy 10005544
594 Miszczak Justyna Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10006780
595 Miszczak Maurycy Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10007326
596 Miszczak Antoni Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "HIDORI" przy Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Olecko młodzik 10006573
597 MIzgalska Adrianna Klub Sportowy Rapid Śrem junior 10007186
598 Miłek Tymoteusz Klub Sportowy Rapid Śrem junior 10004724
599 Mortka Natalia Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski dziecko 10007535
600 Mosiej Mariusz Jerzy Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10002748
601 Mróz Daniel Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec młodzik 10007510
602 Mrozińska Zuzanna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior 10006045
603 Mroziński Michał Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzieżowiec 10006340
604 Muchowicz Alicja Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września młodzik 10007425
605 Murawska Anita Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10007421
606 Murawski Arkadiusz Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10005623
607 Musiał Zofia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica dziecko 10008000
608 Musiałek Konrad Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin młodzik 10007754
609 Muzsik Oliwia AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzik 10007521
610 Muzsik Oliwier AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzik 10007320
611 Myszka Daria Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski młodzik 10006616
612 Młynarczyk Jakub Piski Klub Taekwondo Pisz młodzik 10006907
613 Nagórska Kalina Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo dziecko 10006978
614 Napierała Kacper Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007017
615 Napierała Bartosz Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007018
616 Naskręska Julia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior 10007672
617 Naskręski Patryk Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior 10005742
618 Nawotka Anastazja Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior młodszy 10007227
619 Nawrocka Jagoda Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10005418
620 Nałęcz Paweł Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów senior 10003995
621 Niedośpiał Aleksandra Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10007486
622 Niedzwiecka Karolina Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów junior młodszy 10007080
623 Niedzwiecki Szymon Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów dziecko 10007798
624 Niemyska Anastazja Uczniowski Klub Sportowy Szakal Jeżyce Poznań młodzik 10007431
625 Niewiadomska Iga Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzik 10006848
626 Nikliborc Natalia AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10007381
627 Niziński Krzysztof Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10006711
628 Nowacki Eryk Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa junior młodszy 10007419
629 Nowak Mateusz Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10006022
630 Nowak Julia Uczniowski Klub Sportowy Szakal Jeżyce Poznań młodzik 10006571
631 Nowak Kacper Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10006350
632 Nowak Łukasz Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik junior 10003402
633 Nowak Oliwia Koszaliński Klub Taekwondo Bałtyk Koszalin junior młodszy 10005933
634 Nowak Aleksandra Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Feniks Śrem młodzik 10008168
635 Nowak Jakub AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005203
636 Nowakowski Jan Klub Sportowy CENTURIA Toruń młodzik 10007657
637 Nowakowski Dawid AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10004331
638 Nowicka Klaudia Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław junior młodszy 10007543
639 Nowicki Antoni Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10006858
640 Nowicki Konrad Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10006438
641 Nowik Oliwier Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski junior młodszy 10005149
642 Nowotnik Kryspin Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście 10007921
643 Obrębska Anna Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10006244
644 Obrębski Maciej Klub Sportowy Taekyon Sierpc dziecko 10007439
645 Ochocka Pola AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzik 10007149
646 Okraszewski Kamil Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10005046
647 Olbińska Julia Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior młodszy 10005567
648 Olbryk Oliwia Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk junior młodszy 10006777
649 Olchowski Karol Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10004352
650 Olechny Alicja TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów junior młodszy 10008204
651 Olender Sara Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzik 10007562
652 Oleszczuk Łucja Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior 10003460
653 Olijnyk Katarzyna Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007636
654 Olszak Filip Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec młodzieżowiec 10002460
655 Olszewska Oliwia Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007230
656 Olszewski Franciszek Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów dziecko 10006812
657 Olszewski Grzegorz Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior 10007495
658 Olszyńska Magdalena Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne młodzik 10007300
659 Olszyńska Zofia Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10006503
660 Olszyński Piotr Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne młodzik 10007301
661 Olszyński Paweł Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10006168
662 Olszyński Marcin Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10006169
663 Orlik Wojciech Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10007409
664 Osadczuk Miłosz Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10005429
665 Osiecka Justyna Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10005579
666 Oskar Pilch Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna junior młodszy 10005916
667 Ostaszewski Mateusz Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa dziecko 10007286
668 Ostrowski Szymon Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10007795
669 Ostrowski Kacper Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg młodzik 10007411
670 Ostrowski Mateusz Giżycki Klub Sportowy SPARTAKUS Giżycko junior młodszy 10005163
671 Ozdowy Feliks Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10006883
672 Pachla Julia Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław młodzik 10007616
673 Pacholska Julia Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior młodszy
674 Pacut Mateusz Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10002401
675 Paczkowska Liliana Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007271
676 Paczkowski Piotr Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo senior 10006641
677 Paczkowski Michał AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10004678
678 Pajdzik Wiktor Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna junior młodszy 10005915
679 Pakulska Joanna Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz senior 10007331
680 Pakulski Krzysztof Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz junior 10007614
681 Pańczyk Patrycja Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzieżowiec 10003914
682 Papierowski Dominik Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10005714
683 Paprocka Elżbieta KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE młodzik 10008054
684 Parkot Justyna Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzieżowiec 10003757
685 Partyka Aleksander Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007405
686 Partyka Wiktoria Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10006276
687 Pastor Jan Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006547
688 Pastor Zofia Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn dziecko 10007954
689 Paszkowiak Jonasz KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE młodzieżowiec 10004642
690 Pater Adam Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzik 10007817
691 Pavlović Natalia Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007345
692 Pawlak Michał Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa senior 10003894
693 Pawluk Jan Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski junior młodszy 10005150
694 Pawłowska Anna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005948
695 Pawłowski Bartosz Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior młodszy 10005772
696 Paź Antonina Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006914
697 Paziński Piotr Klub Sportowy AZS AWF Warszawa senior 10000463
698 Pałka Wiktor Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik dziecko 10008049
699 Pałka Anna Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik junior młodszy 10006398
700 Pędzich Maciej Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn junior młodszy 10006349
701 Pejas Oliwia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica junior młodszy 10007628
702 Pejas Wiktoria Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica junior młodszy 10007629
703 Pentek Igor Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn junior 10004813
704 Perczyńska Oliwia Klub Sportowy Taekyon Sierpc młodzieżowiec 10002265
705 Perner Patrycja Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior młodszy 10006137
706 Perucki Grzegorz Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007874
707 Perz Damian Opolski Klub Taekwondo Opole junior 10004110
708 Piasecki Jakub Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10005424
709 Piątkowska Wanessa Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006417
710 Piątkowski Szymon Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10004914
711 Piechota Adrian Uczniowski Klub Sportowy Szakal Jeżyce Poznań młodzik 10006818
712 Piechowiak Marta AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10006752
713 Pieczyński Patryk Klub Sportowy Rapid Śrem młodzik 10006853
714 Piędzia Michał Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006290
715 PIEKARSKA KORNELIA Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" Pisz młodzik 10008072
716 PIEKARSKI SAMUEL Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" Pisz młodzik 10008076
717 Piekarzewski Konrad Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior młodszy 10007928
718 Piętka Zuzanna KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE senior 10002391
719 Pietrzak Róża Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10006882
720 Pietrzyk Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10006351
721 Pikulska Julia Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior młodszy 10006504
722 Pilarczyk Aleksandra Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn młodzieżowiec 10006656
723 Pilipczuk Ernest Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006295
724 Pindral Adrian Klub Sportowy CENTURIA Toruń dziecko 10006592
725 Piotrowski Patryk Klub Sportowy Rapid Śrem młodzieżowiec 10002141
726 Pistka Monika Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10005809
727 Piwowarska Weronika Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa 10007990
728 Pląder Adam Uczniowski Klub Sportowy ILYO Bochnia junior 10007401
729 Plewa Szymon Uczniowski Klub Sportowy ILYO Bochnia młodzik 10007392
730 Plewa Igor Uczniowski Klub Sportowy ILYO Bochnia dziecko 10007400
731 POCHYLSKA OLGA Klub Sportowy "Dragon" Starachowice junior młodszy 10005753
732 Poczobutt Odlanicki Cezary Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior młodszy 10007639
733 Polanowski Wiktor Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk junior młodszy 10005912
734 Polkowska Oliwia Piski Klub Taekwondo Pisz młodzik 10006911
735 Ponce de Leon - Hopej Vincent Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój młodzik 10008061
736 POPŁAWSKA ALEKSANDRA Akademia Taekwondo Olimpijskiego-ATO Gdańsk młodzieżowiec 10002970
737 Posadzy Jakub Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10007175
738 Posadzy Mikołaj Uczniowski Klub Sportowy Szakal Jeżyce Poznań junior młodszy 10006925
739 Poślednik Zofia KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE młodzik 10007155
740 Potratz Artur Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg młodzieżowiec 10002620
741 Połczyński Tymoteusz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzik 10007522
742 Połczyński Adam AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005192
743 Połczyński Nikodem AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzik 10006754
744 Przewoźny Filip Uczniowski Klub Sportowy "OLIMPIJCZYK" Poznań dziecko 10007987
745 PRZYBYSZ WERONIKA Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior 10004328
746 Przybyłowski Wiktor Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10007014
747 Przygodzka Aleksandra Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006915
748 Pudełek Antonina Klub Sportowy CENTURIA Toruń dziecko 10007042
749 Pypeć Kacper TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów junior 10008201
750 Płaczkowski Jakub Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior 10005285
751 PŁATNIKÓW IGOR Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn junior młodszy 10005554
752 Płoska Katarzyna Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10006919
753 Płoska Aleksandra Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005644
754 Płoska Marta Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior 10004930
755 Płoski Rafał Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior młodszy 10005773
756 Płoski Adam Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006408
757 Racinowski Krystian Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego Bydgoszcz junior 10006792
758 Radoman Maria Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław junior 10004718
759 Radzewicz Aleksandra Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10006517
760 Rafalska Zuzanna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10006714
761 Raida Emilia Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007870
762 Rajpold Antoni Uczniowski Klub Sportowy Szakal Jeżyce Poznań młodzik 10007796
763 Rama Mateusz Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007229
764 Rapa Agata Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn junior młodszy 10005518
765 Raś Karolina Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna junior młodszy 10005404
766 Raszkowski Wiktor Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "HIDORI" przy Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Olecko junior młodszy 10006195
767 Raszyńska Oliwia Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior młodszy 10005774
768 Ratajczak Roksana Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10007090
769 Ratajczak Kamil Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10006359
770 Ratigowski Dawid Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzieżowiec 10004707
771 Rejent-Kulesza Gracjan Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007679
772 Relewicz Piotr Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin młodzik 10007766
773 Repetowska Roksana Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój junior młodszy 10004998
774 Reszka Olga Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzieżowiec 10005287
775 Robak Karol AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10002733
776 Roda Julian Uczniowski Klub Sportowy Tygrys Kołczygłowy junior młodszy 10007311
777 Rodźko Wiktor Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007255
778 Rogala Patryk Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10007902
779 Rogalla Brian Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007207
780 Rogalski Dawid Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10006153
781 Romańczuk Cezary Opolski Klub Taekwondo Opole junior 10003294
782 Roszczyk Martyna Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10007491
783 Roszkowski Adrian Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior młodszy 10006473
784 Rozmus Igor Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec młodzik 10007511
785 Rozwód Mateusz Opolski Klub Taekwondo Opole młodzieżowiec 10003519
786 Rudziński Marcin Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10006502
787 Rumak Weronika Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk junior młodszy 10005910
788 Rumińska Jolanta Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół w Bełżycach Bełżyce junior młodszy 10007233
789 Runowski Dawid Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior 10005491
790 Rupar Kajetan Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007003
791 RUSA ARKADIUSZ Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior 10004620
792 RUTKOWSKA MAGDA Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn młodzieżowiec 10002106
793 Rutkowska Lena Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzieżowiec 10004698
794 Rybicka Martyna Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego Bydgoszcz młodzieżowiec 10007592
795 Ryż Karol Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój młodzik 10008060
796 RZĄCA WIKTORIA Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" Pisz junior młodszy 10006108
797 Rzepecka Emilia Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10006281
798 Sabalska Oliwia Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior 10004225
799 Sachnowski Bartosz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg junior młodszy 10005063
800 Sączek Marika Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007170
801 Sadurski Jakub AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10004228
802 Safaryn Piotr Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior młodszy 10005884
803 Salii Violetta Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10007900
804 Sarliński Mikołaj Uczniowski Klub Sportowy ILYO Bochnia młodzik 10006586
805 Sarnowski Cezary Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzieżowiec 10003111
806 Sarosiek Oskar Uczniowski Klub Sportowy "Smoki" Rakoniewice młodzik 10007892
807 Sawicki Tymon Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz dziecko 10007602
808 Sawicki Hubert Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn dziecko 10007953
809 Sekuła Julia Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzik 10006645
810 Serbinowski Jakub Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz junior 10007768
811 Sereda Julia Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior 10005887
812 Sibilska Jagoda Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik junior młodszy 10006399
813 Sidor Maja Klub Sportowy Tebek Warszawa junior młodszy 10006251
814 Sidorenko Natalia Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior 10005732
815 Siedlanowski Kacper Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski junior młodszy 10006483
816 Siedlarz Richard Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój młodzik 10006682
817 Siejak Emilia Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik młodzik 10006814
818 Siejak Celestyna Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik junior 10004755
819 Sielecki Bartosz Uczniowski Klub Sportowy AVIA Kamionki młodzik 10007781
820 Sielicki Piotr Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10006713
821 Siemiątkowski Łukasz Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn młodzik 10007652
822 Sieradzki Karol Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzik 10006854
823 Sikora Wiktoria Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10005804
824 Sikora Krystian Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007677
825 Sikorski Hubert Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzieżowiec 10004468
826 Sikorski Maksymilian Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10007603
827 Sitek Kamila Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin młodzik 10006706
828 Siudaj Janusz Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10007438
829 Siwiński Adam Klub Sportowy Taekyon Sierpc młodzik 10007446
830 Siwiński Bartosz Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007212
831 Siwko Anna Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006294
832 Skerda Natalia Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn młodzieżowiec 10003542
833 Skiba Maciej Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzieżowiec 10002169
834 Skolimowski Daniel AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005193
835 Skomra Julia Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior 10005290
836 Skonieczny Hanna Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007875
837 Skórka Zuzanna Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzik 10006847
838 Skorupska Wiktoria Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10004878
839 Skorupska Natalia Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005461
840 Skotnicki Bartosz Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior młodszy 10005778
841 Skrajny Michalina Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006552
842 Skrzeszewski Filip Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10006668
843 Skrzydlewski Hubert Klub Sportowy Rapid Śrem młodzieżowiec 10002521
844 Skrzypczyk Julia Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10006723
845 Skrzypek Wojciech Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań junior młodszy 10007135
846 Ślebioda Justyna Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzieżowiec 10003060
847 Śliwa Nikola Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006522
848 Śliwiński Antoni Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica junior młodszy 10006837
849 Smajdor Dawid Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik junior 10004742
850 Smaza Nikodem Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk młodzik 10007404
851 Smerża Kacper Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007272
852 Śmieszek Maksymilian Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna junior 10004684
853 Śmietana Michał Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk junior 10003149
854 Smoczyk Maciej AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10004430
855 Smolińska Maja Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10006069
856 Smoliński Jakub Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa dziecko 10007279
857 Smoter Anita Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10006898
858 Sobczak Natalia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10007423
859 Sobczak Borys Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007257
860 Sobczuk Jakub Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10007329
861 Sobecka Roksana Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10007092
862 Socha Jakub Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska junior młodszy 10005922
863 Sokół Mateusz Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior 10007385
864 Sokół Maciej Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10007191
865 Sokołowska Zuzanna Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10006878
866 Sokołowski Mikołaj Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006311
867 Sokołowski Michał Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007167
868 Somska Cecylia Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior 10003602
869 Soszyńska Natalia Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006006
870 Sowa Karina Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół w Bełżycach Bełżyce junior młodszy 10005745
871 Sowa Wiktoria Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn młodzik 10007660
872 Sołtysiak Oliwia Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska młodzik 10006621
873 Sołtysiak Jakub Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007505
874 Środa Miłosz Klub Sportowy "Dragon" Starachowice junior 10004419
875 Stachowiak Jakub KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE junior 10004438
876 Stachowicz Patryk Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10006080
877 Stachowski Jakub AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005209
878 Stachura Nikola Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10007489
879 Stachyra Michał Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy dziecko 10007812
880 Stanikiewicz Zuzanna Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007383
881 Stasik Martyna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior 10004204
882 Stasik Marta Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior młodszy 10005969
883 Stasiuk Julia Koszaliński Klub Taekwondo Bałtyk Koszalin junior 10004882
884 Stefaniak Mikołaj Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior młodszy 10006065
885 Stefaniak Antoni Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior młodszy 10006066
886 Steltmann Kacper Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior 10005815
887 Stephan Bartosz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10003394
888 Stępińska linda Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10006686
889 Stołowska Oliwia Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10007494
890 Stroińska Liliana AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10004234
891 Strózik Amelia AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005925
892 Strugliński Bartosz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10003993
893 Strumpf Andrzej Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006284
894 Stryjek Maciej Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior 10004927
895 Strzelczyk Kacper Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska junior młodszy 10005440
896 Strzeszewska Wiktoria Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn młodzieżowiec 10004993
897 STYPUŁKOWSKI SZYMON Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" Pisz junior młodszy 10007177
898 Suchta Kordian Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10006805
899 Suszczewicz Marianna Uczniowski Klub Sportowy "OLIMPIJCZYK" Poznań młodzik 10007359
900 Suszczewicz Mikołaj Klub Sportowy Rapid Śrem dziecko 10007367
901 Suszczewicz Stanisław Uczniowski Klub Sportowy "OLIMPIJCZYK" Poznań junior młodszy 10005917
902 Suwiński Kacper Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior młodszy 10007232
903 Świderski Mateusz Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10005702
904 ŚWIĘCH MATEUSZ Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007364
905 Święcioch Jan AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10006418
906 Świercz Antoni Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzik 10006717
907 Świerta Mikołaj Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzik 10007533
908 Świetlicka Katarzyna Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007635
909 Świetlik Ernest Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10007091
910 Swórski Kacper Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski junior młodszy 10005151
911 Sylwanowicz Wiktor AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10004230
912 Szadkowski Michał Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10006684
913 Szaferski Mikołaj AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10002137
914 Szajkowski Filip Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior młodszy 10005775
915 Szawkowski Michł Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzieżowiec 10002657
916 Szczepanik Paulina Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego Bydgoszcz młodzieżowiec 10005099
917 Szczerbowska Beata Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006555
918 Szczęsnowska Karolina Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna junior młodszy 10005405
919 Szczęsnowski Mateusz Klub Sportowy AZS AWF Kraków junior 10007545
920 Szewczyk Magdalena Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior młodszy 10005878
921 Szewczyk Tomasz Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa senior 10007418
922 Szkoda Kamil Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski dziecko 10007818
923 Szkudlarczyk Szymon Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzieżowiec 10002993
924 Szlaga Karolina Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój junior młodszy 10008062
925 Szmurło Natalia Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior 10003760
926 Szostak Maksymilian Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo dziecko 10006998
927 Szpak Julia Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik junior młodszy 10005237
928 Szpoton Aleksandra Stowarzyszenie Taekwondo Paradyż Paradyż junior młodszy 10007032
929 Sztulberg Lena Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec junior młodszy 10007260
930 Szukalski Bartosz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005950
931 Szulc Nicol Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzik 10006851
932 Szwagierczak Oskar Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10007361
933 Szwaracka Alicja Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg młodzik 10007801
934 Szwaracki Piotr Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10007800
935 Szygenda Julia UKS Tiger Team Września junior młodszy 10005581
936 SZYMANEK IGNACY Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10004634
937 SZYMANEK WIKTOR Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006461
938 Szymanowska Wiktoria Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań młodzik 10007130
939 Szymańska Natalia Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006007
940 Szymańska Amelia Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10006688
941 Szymańska Weronika Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik junior 10004899
942 SZYMAŃSKA WERONIKA Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior 10006982
943 Szymańska Gabryjela Sopocki Klub Sportowy Atlas Sopot junior młodszy 10005446
944 Szymański Mikołaj Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik junior młodszy 10006076
945 Szymański Antoni Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10007441
946 Szymczak Joanna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior młodszy 10007158
947 Szymczak Aleksandra Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior młodszy 10007159
948 Szymkowiak Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare dziecko 10008051
949 Szymkowiak Oliwia Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska junior młodszy 10005032
950 Szymkowiak Maria Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior młodszy 10006327
951 Szymkowiak Kaper Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007146
952 Szymkowiak Zuzanna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10007424
953 Szymkowiak Anna Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Pleszew dziecko 10007910
954 Szymkowiak Kornelia Uczniowski Klub Sportowy "Smoki" Rakoniewice młodzik 10006762
955 Szyndler Klaudia Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski młodzik 10007221
956 Szypkowska Olimpia Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005730
957 Sławacki Sylwester Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006293
958 Tapia Wielakin David Diego Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10006170
959 Tarnacka Izabela Giżycki Klub Sportowy SPARTAKUS Giżycko junior młodszy 10006324
960 Terpiłowska Julia Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Pleszew młodzik 10007906
961 Thim Syriusz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10007604
962 Thim Patrycja Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz 10007617
963 Thim Morfeusz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior 10006954
964 Tomczak Faustyna Uczniowski Klub Sportowy Fighters Mosina młodzik 10008103
965 Tomczak Tatiana Uczniowski Klub Sportowy Fighters Mosina junior młodszy 10006179
966 Tomyślak Filip Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior młodszy 10005559
967 Tołoczko Gabriela Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10007712
968 Trochimowicz Magdalena Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior 10005888
969 TRZCIELIŃSKI CEZARY Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10006633
970 Trzybińska Victoria Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior 10003605
971 Turała Jakub Uczniowski Klub Sportowy "Smoki" Rakoniewice junior młodszy 10005540
972 Turała Magdalena Uczniowski Klub Sportowy "Smoki" Rakoniewice młodzik 10005865
973 Turski Oskar Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007455
974 Tyczewska Zofia Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007856
975 Ufniaż Bożena Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006286
976 Uścimiuk Sebastian Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior 10004974
977 Uścimiuk Oliwia Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior 10004237
978 Uścimiuk Weronika Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10003326
979 Wach Jakub Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzik 10007000
980 Wacławik Oskar Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego Bydgoszcz młodzik 10007288
981 Wadych Kacper Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzieżowiec 10004469
982 Wajszczuk Gabriel Giżycki Klub Sportowy SPARTAKUS Giżycko junior młodszy 10005574
983 Wakszyńska Karolina Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn młodzieżowiec 10003975
984 Walczak Miłosz Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10007362
985 Walczak Tymoteusz Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior młodszy 10006342
986 Walczak Antonina AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005929
987 Waligóra Alicja Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10006354
988 Waliszewski Patryk Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior 10004960
989 Walkowiak Jan Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007005
990 Wardyn Kacper Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006415
991 Warmbier Wiktor Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście 10007918
992 WARUSZEWSKI KAJETAN Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" Pisz junior młodszy 10005450
993 Waś Filip Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzieżowiec 10002584
994 Wasiak Bartosz Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior młodszy 10005858
995 Wasilewski Jakub Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski junior 10007094
996 Wasilewski Kacper Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk junior młodszy 10005907
997 Waszak Martyna Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września młodzik 10006675
998 Wawrowski Jakub Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior 10007396
999 Węgrzyńska Oliwia Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior 10004964
1000 Węgrzyński Igor Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10006240
1001 Wenecka Karolina Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk młodzieżowiec 10001596
1002 Wesołowska Żaneta Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna junior młodszy 10005403
1003 Wiater Matylda Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006783
1004 Więcek Zuzanna TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów junior młodszy 10008203
1005 Wieczorek Przemysław Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa senior 10005171
1006 Wieczorek Aleks Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10007002
1007 Wieczorek Bartłomiej Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior młodszy 10006760
1008 WIELEBA MALWINA Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10006463
1009 Wieniarska Anna Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006557
1010 Wierzbicki Damian Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10006663
1011 Wiktor Pindral Klub Sportowy CENTURIA Toruń młodzik 10006591
1012 Wilczyński Michał Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006288
1013 Wilczyński Michał Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica młodzik 10007324
1014 Wileński Adam Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzik 10007459
1015 Wilk Oskar Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10005422
1016 Winiarz Zuzanna Klub Sportowy Taekwondo Giżycko Giżycko junior 10004786
1017 Winter Maximilian Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006558
1018 Wiśniewska Julia Uczniowski Klub Sportowy Fighters Mosina młodzik 10008104
1019 Wiśniewska Angelika Piski Klub Taekwondo Pisz młodzieżowiec 10006909
1020 Wiśniewski Adam Uczniowski Klub Sportowy "Smoki" Rakoniewice junior 10003880
1021 Wiśniewski Bernard Uczniowski Klub Sportowy Orlęta Wrocław młodzik 10007582
1022 Wiśniewski Tymoteusz Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa młodzik 10006636
1023 Witek Kacper Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec junior 10004864
1024 Witkiewicz Dawid Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007021
1025 Witkowska Karina Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn junior młodszy 10006347
1026 WITKOWSKA PAULA Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk junior 10003832
1027 WNUK AMELIA Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10004635
1028 Wodowski Tymon Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007224
1029 Wójcicka Aleksandra Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10006747
1030 Wojciech Maja Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10004915
1031 Wojciechowska Joanna Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007920
1032 Wojciechowski Borys Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan młodzik 10007289
1033 Wojciechowski Sergiusz Uczniowski Klub Sportowy Fighters Mosina junior młodszy 10007088
1034 Wójcik Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan młodzik 10008056
1035 Wójcik Mikołaj AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10003095
1036 Wojcinowicz Jagoda Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10007794
1037 Wojno Maja Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007634
1038 Wojtala Amelia Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006003
1039 Wojtczak Magdalena Uczniowski Klub Sportowy Tygrys Kołczygłowy junior 10007309
1040 Wojtczak Hanna Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzik 10006589
1041 Wojtkowiak Adrian AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10003907
1042 Wójtowicz Patrycja Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół w Bełżycach Bełżyce junior młodszy 10006961
1043 Wójtowicz Piotr Klub Sportowy AZS AWF Warszawa senior 10003815
1044 Wosiek Natalia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior 10004433
1045 Wośkowiak Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy Fighters Mosina młodzik 10006764
1046 Woźniak Amelia Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10005536
1047 Woźniak Marek Uczniowski Klub Sportowy Szakal Jeżyce Poznań młodzieżowiec 10003045
1048 Woźniak Martyna Klub Sportowy CENTURIA Toruń junior młodszy 10006204
1049 Woźniak Kacper Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10007004
1050 Wołoszyn Michał Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006287
1051 Wrembel Weronika AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10005089
1052 Wróbel Aleksandra TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów junior młodszy 10008198
1053 WRÓBEL MICHALINA Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10006628
1054 Wróblewski Nikodem Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk młodzik 10006519
1055 Wypych Lidka Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10003502
1056 Włodarczak Wiktor Klub Sportowy Rapid Śrem junior 10004222
1057 Włodarczyk Emma Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10005687
1058 Włodek Michał Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica młodzik 10006830
1059 Włodek Natalia Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław młodzik 10007894
1060 Włosiński Maciej Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój młodzik 10005851
1061 Yaresko Maksym Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn dziecko 10007947
1062 Ząbczyk Hanna Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzik 10006976
1063 Zacharewicz Tymoteusz Green Sport Club Lublin młodzik 10007395
1064 Żaczek Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzieżowiec 10002996
1065 Zając Jakub Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior 10004769
1066 Zalewska Aleksandra Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów junior młodszy 10007078
1067 Zalewski Mateusz Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005636
1068 Zalisz Łukasz Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007145
1069 Zaremba Justin Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007256
1070 Zaucha Jakub TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów junior młodszy 10008091
1071 Zawadzki Adam Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg junior młodszy 10004368
1072 Zawadzki Piotr Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10006715
1073 Zawodna Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy AVIA Kamionki młodzik 10007780
1074 Zbień Mikołaj Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn junior młodszy 10005521
1075 Zbrzezna Eliza Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior 10004255
1076 Zezula Weronika Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół w Bełżycach Bełżyce junior młodszy 10006962
1077 Zezula Jakub Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół w Bełżycach Bełżyce junior 10006963
1078 Zgórska Lena TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów młodzik 10008202
1079 Ziejewska Karolina Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn młodzieżowiec 10006784
1080 Zielińska Jagoda Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa dziecko 10007905
1081 Zieliński Kacper Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10006781
1082 Zieliński Piotr Opolski Klub Taekwondo Opole młodzieżowiec 10003101
1083 Ziemba Aleksandra Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006289
1084 Zienko Gabriela Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior 10003606
1085 Ziółkowski Miłosz Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior młodszy 10005889
1086 Żołądek Andrzej Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzieżowiec 10003647
1087 Żurek Daria Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzieżowiec 10004471
1088 Żurek Igor Klub Sportowy Protektor Lublin młodzieżowiec 10006386
1089 Zuzanna Pilarczyk Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007842
1090 Żymant Bartosz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10007571
1091 Zyskowski Jakub Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10004917
1092 ŻYWARSKI FILIP Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006532
1093 Żyźniewski Mikołaj Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10006666
1094 Łątka Milena TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów junior młodszy 10008199
1095 Łazarski Karol Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10006079
1096 Łazowy Tymon Uczniowski Klub Sportowy "OLIMPIJCZYK" Poznań junior młodszy 10005918
1097 Łoboda Szymon Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzik 10006751
1098 Łojko Aleksandra Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn junior 10003623
1099 Łubiński Mateusz Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007223
1100 Łuczak Jakub Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10006627
1101 Łukasz Klorek Uczniowski Klub Sportowy Szakal Jeżyce Poznań młodzik 10006845
1102 Łukawski Łukasz Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10005621
1103 Łukomski Hubert Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10006275
1104 Łukomski Martin Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Pleszew młodzik 10007908
1105 Łysiak Marta Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior 10005813
1106 ŁYSKAWA KLAUDIA Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10006630