Na odbywające się po raz pierwszy Mistrzostwa Świata Kadetów, nasza reprezentacja narodowa wyjechała w składzie 11 zawodniczek i zawodników oraz trzech trenerów. Wszystkim reprezentantom dziękujemy za walkę do końca a zdobyte doświadczenie na pewno zaprocentuje na kolejnych turniejach mistrzowskich.

Na odbywające się po raz pierwszy Mistrzostwa Świata Kadetów, nasza reprezentacja narodowa wyjechała w składzie 11 zawodniczek i zawodników oraz trzech trenerów:

Polska reprezentacja zajęła następujące lokaty na  Mistrzostwach  Świata Kadetów :

- Sara Bandurska.

Wszystkim reprezentantom dziękujemy za walkę do końca a zdobyte doświadczenie na pewno zaprocentuje na kolejnych turniejach mistrzowskich.

Polacy dobrze zaprezentowali się w stawce najlepszych zawodników na świecie zdobywając cenne punkty rankingowe . Szczególnie cieszą walki wygrane z utytułowanymi przeciwnikami. W rankingu zawodów mężczyźni zajęli 18 miejsce na 58 klasyfikowanych krajów natomiast kobiety zajęły 20 miejsce na 47 klasyfikowanych krajów.

Dbając o bezpieczeństwo młodych zawodników mistrzostwa rozegrane były w specjalnych kaskach z zabezpieczeniem twarzy . Po raz pierwszy sekundujący zawodnikom trenerzy musieli być ubrani do wszystkich walk w garnitury.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, zawodniczkom oraz trenerom !

Szczegółowe rezultaty, drabinki, podsumowania i rankingi znajdują się na stronie PZTO w dziale Wyniki. Poniżej przedstawiamy zapisy walk Polaków.