W greckich Atenach zakończył się właśnie prestiżowy turniej klasy G2 President’s Cup. Oczywiście nie zabrakło tam i polskiej reprezentacji. W 14 osobowej reprezentacji zabrakło niestety kontuzjowanego po ME U21 Karola Robaka. Polacy wywalczyli 4 miejsca punktowane i srebrny medal w kategorii +73 kg kobiet. Aleksandra Kowalczuk wywalczyła srebrny medal, pokonując w półfinale wice mistrzynię olimpijską z Londynu – Francuzkę Graffe, Anne-Caroline. Serdeczne gratulacje!

W greckich Atenach zakończył się właśnie prestiżowy turniej klasy G2 President’s Cup. Był to specjalny turniej, dzięki któremu można było uzyskać imienną kwalifikację do Mistrzostwa Europy w każdej kategorii wiekowej oraz zdobyć dodatkowe punkty do rankingu WTF. W turnieju brało udział aż 2135 zawodników z ponad 50 krajów. Oczywiście nie zabrakło tam i polskiej reprezentacji. W 14 osobowej reprezentacji zabrakło niestety kontuzjowanego po ME U21 Karola Robaka.

Polacy wywalczyli 4 miejsca punktowane i srebrny medal w kategorii +73 kg kobiet. Aleksandra Kowalczuk wywalczyła srebrny medal, pokonując w półfinale wice mistrzynię olimpijską z Londynu – Francuzkę Graffe, Anne-Caroline.