W ostatnim dniu zawodów dwa brązowe medale zdobyli: Ewelina Mierzwińska kat. -55kg (NKTS "Kozłowo", trener Jacek Jankowski) i Karol Hołubowicz kat. –73kg ( "Centrum Walki-Warszawa" , trener Grzegorz Ratigowski / SMS Warszawa, trener Wojciech Pyzel)

Ekipa Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Juniorów 2013

W czwartym, ostatnim dniu zawodów następnymi dwoma medalami, tym razem koloru brązowego, polscy juniorzy zakończyli swój udany występ na rozgrywanych w Porto Mistrzostwach Europy Juniorów. Z kolejnych miejsc na podium radości dostarczyli : Ewelina Mierzwińska kat. -55 kg ( NKTS " Kozłowo " , trener Jacek Jankowski ) i Karol Hołubowicz kat. – 73 kg ( " Centrum Walki - Warszawa " , trener Grzegorz Ratigowski / SMS Warszawa, trener Wojciech Pyzel ). Polacy kończą turniej z dorobkiem 7 medali co jest najlepszym wynikiem w historii startów reprezentacji Polski w tych zawodach, tym bardziej , że nasze juniorki zajęły trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Bez wątpienia były to najbardziej udane w historii PZTO mistrzostwa Europy juniorów. Nasi kadrowicze zdobyli 7 krążków, z czego 1 koloru złotego, 1 srebrnego i 5 brązowych. Gratulujemy naszym juniorkom i juniorom tego sukcesu i wyrażamy przekonanie , że w przyszłości będą dostarczać nam jeszcze wiele radosnych chwil, w szczególności na polu rywalizacji w kategorii wiekowej seniorów.

W zakładce "Wyniki - Zawody międzynarodowe" znajdują się drabinki z wynikami oraz rankingi.