Drugi dzień rozgrywanych w Porto Mistrzostw Europy Juniorów w taekwondo olimpijskim przyniósł nam brąz Patrycji Adamkiewicz w kat. -46 kg (MUKS "Białe Tygrysy" Jarocin , trener Józefina Nowaczyk - Wróbel)

Drugi dzień rozgrywanych w Porto Mistrzostw Europy Juniorów w taekwondo olimpijskim przyniósł nam brąz Patrycji Adamkiewicz w kat. -46 kg ( MUKS " Białe Tygrysy " Jarocin , trener Józefina Nowaczyk - Wróbel ).

Reprezentacja Polski ma już łącznie 3 medale tegorocznego turnieju. Blisko powtórzenia wyniku koleżanki z kadry była Gabriela Wierzbicka (kat. -52 kg). Zawodniczka AZS UMW Olsztyn w pierwszej rundzie pokonała Szwedkę Lovisą Zederfeldt 9:4, a następnie zwyciężyła z Bułgarką Viktorią Kostadinową 10:3. W decydującej o wejściu do strefy medalowej walce uległa jednak Chorwatce Sarze Gelencer 2:10 i ostatecznie została sklasyfikowana na miejscach 5-8.

Dzisiaj kolejny dzień zawodów i kolejne emocje związane z występami naszych zawodników.