Na zakończonym turnieju klasy G1 w Lozannie ( 7-8.06.2014) zawodnicy Reprezentacji Polski wywalczyli 2 brązowe medale. Turniej odbywał się tradycyjnie tylko w kategoriach seniora i stał na bardzo wysokim poziomie.

Na zakończonym turnieju klasy G1 w Lozannie ( 7-8.06.2014) zawodnicy  Reprezentacji Polski wywalczyli 2 brązowe medale. Na trzecim miejscu podium stanęli:

- Aleksandra Krzemieniecka - AZS AWF Warszawa kat 73 kg

- Bartosz Kołecki - AZS OŚ Poznań kat 80 kg.

Turniej odbywał się tradycyjnie tylko w kategoriach seniora i stał na bardzo wysokim poziomie.

Duże słowa uznania należą się ró;wnież zawodniczce Jagodzie Ulfig ( startowała w barwach klubowych AZS OŚ Poznań ), która wywalczyła brązowy medal pokonując w ćwierćfinale aktualną Mistrzynię Świata Francuzkę Niare Haby.

Warto podkreślić, że w zawodach uczestniczyła Katarzyna Rejent, która dołączyła do światowej elity sędziów międzynarodowych.
Gratullacje dla wszystkich zawodników, szczególnie medalistów i ich trenerów.