Szanowni Państwo,
 
w związku z zapytaniami dotyczącymi imprez organizowanych w październiku i listopadzie 2020r. przez PZTO uprzejmie informujemy, że Związek na bieżąco monitoruje informacje publikowane na stronie Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. Na dzień 8/10/2020 Warszawa, gdzie 23-25 października odbędą się MP Juniorów i Młodzieżowe MP, znalazła się na liście powiatów, które zagrożone są włączeniem do strefy żółtej lub czerwonej.
 
Obostrzenia dotyczące strefy żółtej pozwalają przeprowadzenie imprezy do 250 osób i z 25% udziałem publiczności, więc na dzień dzisiejszy nie ma przeszkód do rozegrania ww. zawodów, tym bardziej, że środki ostrożności stosowane przez PZTO są bardziej rygorystyczne (komunikat PZTO w sprawie rozgrywania zawodów z dnia 24 ? października b.r.).
PZTO na bieżąco śledzi i stosuje się do zaleceń GIS i Ministerstwa Zdrowia. W przypadku wprowadzenia obostrzeń mających wpływ na organizację zawodów, będziemy Państwa informować na naszej stronie internetowej oraz FB.
 
Prosimy o śledzenie aktualnych komunikatów związkowych.
W przypadku pytań dotyczących organizowanych zawodów, prosimy wszystkich rodziców, opiekunów prawnych zawodników o kontakt z macierzystymi klubami.