Szukaj:
Lp Nazwisko i imię Klub Miejscowość Kategoria wiekowa Numer licencji
1 Adach Anielka Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006839
2 Adach Mariusz Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006840
3 Adach Marcel Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10008105
4 Adamczewski Jerzy Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz młodzik 10006922
5 Adamczyk Jan Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg junior młodszy 10004734
6 Adamczyk Marta Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska junior młodszy 10008197
7 Adamkiewicz Patrycja Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10005818
8 Adamkiewicz Mariusz Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Pleszew junior 10004901
9 Aksiutchyk Katsiaryna Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10007932
10 Alammari Adam AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005214
11 Aleksandrowicz Ada Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów dziecko 10007119
12 Amani Olivier Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10005633
13 Ambroszczyk Jakub Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007764
14 Anasiewicz Sylwia Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół w Bełżycach Bełżyce młodzieżowiec 10005302
15 ANDRASIAK ALEKS Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ junior młodszy 10008074
16 Andruszkiewicz Natalia Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów młodzik 10008348
17 Andrynowski Adam Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10007142
18 Andrzejak Adam Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września młodzik 10007650
19 Andrzejczak Wiktor Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg junior młodszy 10007803
20 Andrzejczak Kamil Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Pleszew młodzik 10007909
21 Andrzejczak Michał Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa młodzik 10008191
22 Andrzejczyk Anna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10007785
23 Andrzejczyk Karolina Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007752
24 Andrzejewski Kacper Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior młodszy 10006335
25 Anisiewicz Zofia Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo dziecko 10007541
26 Anklewicz Aleksander Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007503
27 Antoń Franciszek Jan Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów dziecko 10008359
28 Antoniak Paulina Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzieżowiec 10005270
29 Antoszewski Marcin Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10007298
30 Antoszewski Mikołaj Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10008369
31 Antoszkiewicz Karolina UKS SZAKAL JEŻYCE Poznań junior młodszy 10005016
32 Apanasik Emilia Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10008312
33 Atrachimowicz Aleksandra Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzik 10007784
34 Babenko Olexiy Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10006642
35 Babenko Serhii Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10007933
36 Babicki Adam Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006409
37 Bacewicz Bartosz Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów junior 10008354
38 Bachorska Iga Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior młodszy 10004987
39 Bachorska Olga Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior 10007162
40 Badura Rafał Opolski Klub Taekwondo Opole junior 10003281
41 Badylak Wojciech Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10003494
42 Bagiński Mieszko Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10008364
43 Bagrowski Patryk Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań młodzik 10007125
44 Bajer Wiktoria Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007398
45 Bakalarz Kacper Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź junior młodszy 10006101
46 Bąkowska Anna Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10007487
47 Balcer Dawid Klub Sportowy Grom Bogatynia młodzik 10008308
48 Balcerek Kacper Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10008077
49 Bambrowicz Zuzanna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior 10003465
50 Banach Michał Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006524
51 Banach Marcelina Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Tymbark Tymbark junior 10007369
52 Banaś Nina Klub Sportowy Czerwony Smok Poznań młodzik 10008377
53 Banaszak Daniel Klub Taekwondo "Sokół " Krasnystaw Krasnystaw junior młodszy 10005101
54 Banaszak Oksana AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005191
55 Baranowski Paweł Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10007184
56 Barańska Jagoda Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz junior młodszy 10007823
57 Barcikowska Miriam Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa młodzik 10005390
58 Barcz Bruno Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo dziecko 10006315
59 Barcz Jeremi Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior młodszy 10006088
60 Barcz Melania Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior młodszy 10006089
61 Barszczewska Karolina Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "HIDORI" przy Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Olecko junior 10004200
62 Bartkiewicz Beata TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów młodzieżowiec 10008264
63 Bartkowiak Michał Uczniowski Klub Sportowy "Smoki" Rakoniewice młodzik 10008336
64 Bartkowiak Bartosz KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE młodzik 10008384
65 Bartkowiak Mateusz Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne junior 10003529
66 Bartniak Dorota Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź młodzieżowiec 10001513
67 Bartoszak Małgorzata Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin junior młodszy 10006123
68 Bartoszewicz Julia Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów junior młodszy 10007082
69 Bartoszewska Maja Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10005686
70 Baszyński Filip Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007497
71 BAZYDŁO MATEUSZ Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ młodzik 10007178
72 Bazyli Jakub Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007872
73 Bałdyga Mateusz Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006523
74 Bednarski Napoleon Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk junior młodszy 10004984
75 BEDNARSKI GRZEGORZ Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk junior 10003998
76 Będzikowski Oliwier Klub Sportowy Taekyon Sierpc dziecko 10008085
77 Beghdadi Rayan Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10005705
78 Bereźnicka Zuzia Opolski Klub Taekwondo Opole junior 10004121
79 Bernacki Kacper Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10005421
80 Białończyk Joanna Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój junior młodszy 10008057
81 Biały Alan Green Sport Club Lublin młodzik 10007393
82 Biały Wiktor Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10008368
83 Biegański Mateusz Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września senior 10003816
84 BIELECKI PRZEMYSŁAW Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10006460
85 BIENIEK PAULINA KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE junior 10004413
86 BIERŁA MAJA Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10007015
87 Binetti Marek Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik junior młodszy 10006122
88 Blaszke Zuzanna Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10008097
89 Bloch Kuba Koszaliński Klub Taekwondo Bałtyk Koszalin młodzik 10008326
90 Bobrowski Szymon Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10007554
91 Boczkowski Jakub Andrzej Green Sport Club Lublin junior młodszy 10007394
92 Bogaczyk Joanna Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007147
93 Bogaczyk Marysia Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10004934
94 Bogdanowicz Adam Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior 10006724
95 Bogdański Aleksander Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10008341
96 Bogucka Julia Giżycki Klub Sportowy SPARTAKUS Giżycko junior młodszy 10006319
97 Bohdanowicz Karol Klub Sportowy Grom Bogatynia młodzik 10008306
98 Bona Zuzanna Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007813
99 Bonin Antoni Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10007553
100 Borczyńska Adrianna Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Feniks Śrem junior młodszy 10008167
101 Borejszo Borys Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10006139
102 Borkowska Natalia Młodzieżowy Klub Sportowy "Medyk" Łomża junior młodszy 10007193
103 Borowiak Jan Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn młodzik 10008298
104 Borowska Klaudia Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzieżowiec 10007810
105 Bosek Beata Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo senior 10006341
106 Bożedajek Julia Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski junior 10004732
107 Brach Julia Klub Sportowy Czarne Lwy Taekwondo Olimpijskie Rusiec junior młodszy 10007434
108 Brach Filip Klub Sportowy Czarne Lwy Taekwondo Olimpijskie Rusiec junior młodszy 10007435
109 BRONISZ PAULINA Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10005897
110 Browarczyk Dominik Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica młodzik 10008351
111 Brust Maciej Uczniowski Klub Sportowy ILYO Bochnia junior młodszy 10006585
112 Brust Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy ILYO Bochnia junior 10007405
113 Bryja Kacper Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn młodzik 10007654
114 Bryl Mikołaj KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE młodzik 10008385
115 Brym Michał Klub Sportowy AZS AWF Warszawa senior 10005823
116 Brzeska Nikola Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzik 10006588
117 Brzostek Hubert Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006526
118 Brzostek Milosz Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007354
119 Brzostek Kinga Aleksandra Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10006669
120 Bucka Hanna Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007863
121 Buczyński Wojciech Klub Sportowy Czarne Lwy Taekwondo Olimpijskie Rusiec młodzik 10007432
122 Budaj Oliwia Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój junior młodszy 10004996
123 Bukowska Klaudia Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście dziecko 10007984
124 Bulman Dominika Sopocki Klub Sportowy Atlas Sopot młodzieżowiec 10004512
125 Buraczewska Maria Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań młodzik 10007122
126 Burkiciak Stanisław Uczniowski Klub Sportowy "OLIMPIJCZYK" Poznań junior młodszy 10005919
127 Burzyńska Marta AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005196
128 Busza Patryk Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin młodzik 10006700
129 Butkiewicz Julia Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "HIDORI" przy Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Olecko młodzik 10006574
130 Byczek Iga Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006005
131 Błachowska Katarzyna Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior młodszy 10007700
132 Błachowski Grzegorz Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10007740
133 Błaszczuk Julia Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10005808
134 Błaszczyk Anna Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10005685
135 Błażejak Rafał Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec junior młodszy 10008249
136 Błażejewska Maja Klub Sportowy CENTURIA Toruń junior młodszy 10006212
137 Błażejewska Zuzanna Klub Sportowy CENTURIA Toruń dziecko 10006213
138 Błażejewski Oskar Uczniowski Klub Sportowy AVIA Kamionki młodzik 10007840
139 Cajc Bartosz Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10008331
140 Capała Emilia Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior młodszy 10005568
141 Capała Alan Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn junior 10004819
142 Całus Karolina Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa dziecko 10008187
143 Ceglarski Kacper Green Sport Club Lublin dziecko 10008067
144 Cemerys Jakub Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10006017
145 Cemerys Igor Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10005796
146 Chaduch Bartosz Opolski Klub Taekwondo Opole senior 10001484
147 Cheba Natalia Opolski Klub Taekwondo Opole senior 10000750
148 Chęciński Artur Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior młodszy 10005562
149 Chlebek Martyna Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior młodszy 10005565
150 Chlebek Marika Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn junior młodszy 10007250
151 Chlipała Julia Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna junior młodszy 10005966
152 Chmera Filip Koszaliński Klub Taekwondo Bałtyk Koszalin młodzieżowiec 10007085
153 Chmielarz Łukasz Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzieżowiec 10002047
154 Chmielewska Jagoda Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior młodszy 10006670
155 Chmielnicka Kinga Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzik 10007539
156 Chodera Szymon Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007868
157 Chojnacki Mateusz Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzik 10006727
158 Cholewa Antoni Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy dziecko 10007416
159 Chomiczewska Lena Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzik 10008381
160 Chopiak Sandra Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzieżowiec 10002651
161 Chorągwicka Martyna Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna junior młodszy 10008209
162 Chorążak Jakub Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior 10004699
163 Chrapkowska Laura Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10003844
164 Chróścielewski Franciszek Akademia Taekwondo Olimpijskiego-ATO Gdańsk młodzik 10008443
165 Chrzanowski Mateusz Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006410
166 Chrzanowski Paweł Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007425
167 Chrzanowski Oliwier Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007226
168 Chybiński Tymoteusz Klub Sportowy CENTURIA Toruń dziecko 10006205
169 Chłopecki Adam Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10006875
170 Cichosz Gabriela Klub Taekwondo "Sokół " Krasnystaw Krasnystaw młodzik 10006969
171 Cieniawa Jakub Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10005645
172 Cieniawa Dawid Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007020
173 Cieżuch Robert Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn junior młodszy 10007249
174 Ciołek Hubert Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik dziecko 10007983
175 Cisłowski Przemysław Klub Sportowy DROGA SMOKA Częstochowa junior młodszy 10006583
176 CIUPA BARTŁOMIEJ Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006458
177 Cudnoch Łukasz Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10004872
178 Ćwikła Piotr Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzieżowiec 10005832
179 Ćwikła Aleksandra Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzik 10006722
180 Cybulski Krzysztof Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10008221
181 Cygan Oliwia Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa junior młodszy 10005375
182 Czaja Dominik Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzik 10006721
183 CZAJKA JERZY Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ młodzik 10008404
184 Czajkowski Maciej Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10005419
185 Czapla Jerzy Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan młodzik 10007157
186 Czapla Adam Opolski Klub Taekwondo Opole senior 10000751
187 Czaplicki Kamil Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik młodzik 10006815
188 Czarniewicz Michał Młodzieżowy Klub Sportowy "Medyk" Łomża junior młodszy 10006365
189 Czarnota Dominik Klub Sportowy DROGA SMOKA Częstochowa młodzik 10008273
190 Czeleń Aaron Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin dziecko 10007753
191 Czeleń Maksymilian Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin junior młodszy 10008261
192 Czerech Julia Giżycki Klub Sportowy SPARTAKUS Giżycko junior młodszy 10006323
193 Czerniak Iwo Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec młodzik 10008410
194 Czerwińska Michalina Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Pleszew junior młodszy 10006116
195 Czerwonka Emilia Koszaliński Klub Taekwondo Bałtyk Koszalin junior 10004169
196 Czoch Michał Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007865
197 Czorniej Kacper Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzieżowiec 10002048
198 CZUBA ROKSANA DARIA Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ junior młodszy 10006338
199 CZUBA KAROLINA Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ młodzik 10008400
200 Czuryło Łukasz Giżycki Klub Sportowy SPARTAKUS Giżycko junior młodszy 10006320
201 Dąbrowska Amelia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10006710
202 Dajczak Antonina Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin młodzik 10006702
203 Dajnowicz Gabriela Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10005975
204 Damazyn Emilia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz dziecko 10007570
205 Danelczyk Maja Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007421
206 Danielak Dominik UKS SZAKAL JEŻYCE Poznań junior młodszy 10007989
207 DANIŁOWSKI SEWERYN Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ junior 10005451
208 Dara Gabriela Klub Sportowy AZS AWF Kraków junior 10003643
209 Dawidziuk Kacper Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10007716
210 Dębicki Kacper Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz dziecko 10007957
211 Dębska Weronika Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa junior 10004015
212 Dembińska Anna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz dziecko 10007995
213 Deneka Szymon Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik junior młodszy 10004989
214 Deneka Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik dziecko 10007365
215 Deneka Justyna Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik senior 10007366
216 Derda Martyna Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10006353
217 Diaków Agnieszka Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10005427
218 Diallo Salaam Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005460
219 DOBIES RAFAŁ Ludowy Klub Sportowy "Puncher" Płock młodzieżowiec 10006232
220 Dobosz Antoni Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzieżowiec 10008026
221 Dobrosielski Jakub AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10005015
222 Dobrosielski Hubert Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior młodszy 10007601
223 Dobrowolski Aleksander Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10008373
224 Dobrzańska Natalia Klub Sportowy DROGA SMOKA Częstochowa dziecko 10008001
225 Dobrzański Kacper Klub Sportowy DROGA SMOKA Częstochowa junior młodszy 10004016
226 Doktór Piotr Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa młodzik 10008282
227 Dolat Piotr Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005635
228 Dolecińska Aleksandra Stowarzyszenie Taekwondo Paradyż Paradyż junior młodszy 10007027
229 Dolecińska Eliza Stowarzyszenie Taekwondo Paradyż Paradyż junior młodszy 10007028
230 Dolecińska Julia Stowarzyszenie Taekwondo Paradyż Paradyż junior 10007029
231 Domagała Jędrzej Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10006356
232 Domagała Szymon Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk junior młodszy 10008092
233 Domańska Julia Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów młodzik 10006846
234 Domańska Natalia Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior 10006744
235 Domański Patryk Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10005706
236 Domiter Piotr Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój junior młodszy 10005848
237 Dondalska Agata Klub Sportowy CENTURIA Toruń junior młodszy 10006593
238 Dondalski Adam Klub Sportowy CENTURIA Toruń dziecko 10006594
239 Dowan Bartosz Koszaliński Klub Taekwondo Bałtyk Koszalin młodzik 10007328
240 Downar Milena Klub Sportowy CENTURIA Toruń junior młodszy 10006256
241 Downar Monika Klub Sportowy CENTURIA Toruń młodzik 10006210
242 Downar Robert Klub Sportowy CENTURIA Toruń dziecko 10006211
243 Drapiewska Laura Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior 10006493
244 Drążkiewicz Igor Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10005616
245 Drews Mateusz Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10006442
246 Drews Jonasz Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz dziecko 10007988
247 Drężek Maja Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn dziecko 10007429
248 Drgas Patryk Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn junior młodszy 10007247
249 Drozd Paweł Green Sport Club Lublin junior młodszy 10005977
250 Drzynicki Bartosz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg młodzik 10008270
251 Dub Daniel Uczniowski Klub Sportowy Tygrys Kołczygłowy młodzik 10007548
252 Duda Michał Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10004354
253 Dudek Krzysztof Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007348
254 Dudek Tomasz TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów senior 10008207
255 Dudziński Kamil Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn junior 10004823
256 Dupla Mia Helena Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska junior młodszy 10005923
257 Duraj-Modzelewski Patryk Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior 10007565
258 Duś Michał Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów junior 10008333
259 Duszyński Bartosz Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior 10003176
260 DZIATKOWIAK KAMIL Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ junior młodszy 10005454
261 Dzido Zuzanna Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007182
262 Dziedzic Michał Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006285
263 Dzieńdziura Mikołaj AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10004600
264 Dzieniszewski Bartłomiej Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa junior młodszy 10004526
265 Dzikowska Vanessa Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój młodzik 10008059
266 Dziuba Marcin Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10005626
267 Dziuba Kacper Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10008181
268 Dźwigaj Bartosz Uczniowski Klub Sportowy ILYO Bochnia młodzieżowiec 10007188
269 Dzwonik Wiktoria Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy dziecko 10007335
270 Dzwonkowska Maja Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006467
271 Długosz Aleksander Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz dziecko 10007978
272 Dłużewski Nikodem Klub Sportowy TAE Dębe Wielkie młodzik 10007927
273 DŁUŻNIEWSKI EMIL Ludowy Klub Sportowy "Puncher" Płock junior 10008165
274 Edut Iga Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior młodszy 10006140
275 Eltayeb Ahmed Elhadi Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006020
276 Falbierska Lena Klub Sportowy Rapid Śrem młodzik 10007759
277 Falęcki Karl Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007231
278 Fałdowski Wiktor Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn junior młodszy 10007077
279 Fic Vanessa Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego Bydgoszcz junior młodszy 10007591
280 Fic Artur Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10008370
281 Ficek Hubert Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn dziecko 10008380
282 Fidecka Kinga Klub Taekwondo "Sokół " Krasnystaw Krasnystaw junior młodszy 10005762
283 Fiedorczyk Monika Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik junior młodszy 10006691
284 Fijałkowski Mateusz Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo dziecko 10007939
285 Fijałkowski Marcel Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzik 10006750
286 Fijoł Jakub Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior 10005277
287 Filip Skrajny Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn dziecko 10007946
288 Filipczak Jakub Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września dziecko 10007992
289 Filipczak Michał Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września dziecko 10007993
290 Filipowski Kacper Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior 10005279
291 Filowiat Nikola Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10005585
292 FIN KAMIL Ludowy Klub Sportowy "Puncher" Płock junior 10006787
293 FIRLEJ TOMASZ KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE junior 10004414
294 Florczak Adrian KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE młodzik 10007777
295 Florek Andżelika Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn junior 10004817
296 Fornalik Filip Klub Sportowy Rapid Śrem młodzik 10007758
297 Frąckowiak Amelia Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10004154
298 Franczyk Martyna Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10006271
299 Franczyk Paweł Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10006935
300 Frelik Mateusz Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005618
301 Fronckiewicz Szymon Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10006084
302 Fronczak Pola Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa dziecko 10007280
303 Frycz Filip Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg młodzik 10005903
304 Fulara Jakub Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10006437
305 Furman Mirosław Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz senior 10007824
306 Furman Krzysztof Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz młodzieżowiec 10002914
307 Furman Beata Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz senior 10005465
308 Fus Mariola Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006283
309 Gabryś Bartosz Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007945
310 GABRYSIAK BARTOSZ Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10006632
311 Gaca Zosia Klub Sportowy TAE Dębe Wielkie junior młodszy 10007767
312 Gadzińska Karolina Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10007140
313 Gajdek Kamila Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "HIDORI" przy Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Olecko junior młodszy 10008116
314 Gal Małgorzata Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna junior 10005906
315 Gal Bożena Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10007253
316 Galas Julia Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa młodzik 10008245
317 Galik Gabriel Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007878
318 Galler Gniewomir AZS Organizacja Środowiskowa Poznań dziecko 10007612
319 Galler Radzisław AZS Organizacja Środowiskowa Poznań senior 10007613
320 Garbiec Joanna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica młodzik 10007833
321 Gąsiorowski Jan AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10002550
322 Gąsiorowski Wojciech Klub Sportowy Taekyon Sierpc dziecko 10008086
323 Gąska Mariola Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa senior 10004866
324 Gaworecka Hanna Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10005586
325 Gaworecki Hubert Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior 10003751
326 Gałan Jakub Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior 10003750
327 Gałecka Hanna Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007751
328 Gałęzowska Blanka Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn młodzik 10007567
329 Gembara Sebastian Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan młodzik 10007572
330 Geresdorf Aleksandra Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin młodzik 10007756
331 Gęstwa Maria Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior młodszy 10005217
332 Giczewski Antoni Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów dziecko 10007079
333 Gieras Izabela Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007174
334 Gierczak Bartosz Klub Sportowy Taekyon Sierpc młodzik 10008080
335 Gierdewicz Bartosz Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn junior młodszy 10006346
336 Gilewski Stanisław Uczniowski Klub Sportowy "OLIMPIJCZYK" Poznań młodzik 10008286
337 Giza Adam Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10008224
338 GLINKO ANNA Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ junior młodszy 10006336
339 Gliński Antoni Klub Sportowy DROGA SMOKA Częstochowa młodzik 10006880
340 Glista Kacper Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik junior młodszy 10007991
341 Gnaciński Amadeusz Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10008371
342 Gnypek Borys Green Sport Club Lublin dziecko 10008070
343 Godel-Chełmecka Anika AZS Organizacja Środowiskowa Poznań senior 10007137
344 Godlewski Michał Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10005457
345 Golc Bruno Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn młodzik 10007653
346 Góralska Hanna Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław młodzik 10007895
347 Gorczyński Nikodem Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów dziecko 10007750
348 Górecka Oliwia Klub Taekwondo "Sokół " Krasnystaw Krasnystaw młodzik 10006965
349 Górniak Jakub Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz dziecko 10008016
350 Górniak Kacper Uczniowski Klub Sportowy AVIA Kamionki dziecko 10007841
351 Górska Kinga Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior 10006790
352 Górski Damian Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Tymbark Tymbark junior 10004978
353 Górski Krzysztof Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Tymbark Tymbark senior 10003817
354 Gorwa Małgorzata Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare senior 10008252
355 Gorycki Patryk Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10006018
356 Góźdź Norbert Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006292
357 Gołaski Wojciech Klub Sportowy AZS AWF Warszawa senior 10007621
358 Gołaszewska Irena Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk dziecko 10007595
359 Goławska Hanna Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski dziecko 10007820
360 Gołda Maksymilian Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec młodzieżowiec 10003321
361 Grabarz Antoni Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10006716
362 Grabiński Bartosz Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10007205
363 Grabowska Karolina Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo senior 10006318
364 Grabowski Jakub Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10006660
365 Grabowski Szymon Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10006661
366 Grabowski Jakub Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10008180
367 Grobelny Gracjan Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10006492
368 Grochal Julia Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007423
369 Grocholska Wiktoria Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn młodzik 10007825
370 Grochowicz Ksawery Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10007782
371 Grochowicz Martyna Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzik 10007783
372 Grochowicz Oliwier Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10007322
373 Grochowicz Anna Klub Sportowy Tebek Warszawa junior młodszy 10006247
374 Grochowski Marcin Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa junior młodszy 10004524
375 Grochowski Aleksander Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa dziecko 10007431
376 Gromala Dominik Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10005801
377 Gruszka Jacob Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007254
378 Grylewicz Antoni Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007855
379 Grzegorczuk Kordian Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10006144
380 Grześkowiak Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior młodszy 10005013
381 Grzybowski Ryszard Klub Sportowy Taekwondo Giżycko Giżycko dziecko 10007808
382 Grzybowski Jakub Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzieżowiec 10006343
383 Gulik Julia Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań junior 10004311
384 Gulmontowicz Kinga Klub Sportowy Taekwondo Giżycko Giżycko dziecko 10007806
385 Gulmontowicz Dominika Klub Sportowy Taekwondo Giżycko Giżycko junior młodszy 10006372
386 Gusztyn Hubert Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10007713
387 Gusztyn Dawid Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10007714
388 Guziejko Emilia Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10006145
389 Guziejko Oliwia Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior młodszy 10006146
390 Guzior Patryk Uczniowski Klub Sportowy "Smoki" Rakoniewice młodzik 10008335
391 Guzowska Anna Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn senior 10004728
392 Guzowski Dawid Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10006864
393 Gładek Wiktoria Klub Sportowy TAE Dębe Wielkie junior młodszy 10007519
394 Głowacz Bartosz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz dziecko 10007039
395 Głowacz Dariusz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz senior 10003741
396 Główczyński Jakub Klub Sportowy Rapid Śrem młodzik 10008399
397 Hadrzyńska Nelly Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin młodzik 10007771
398 HAREMZA DAGMARA Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior 10004329
399 Haremza Nikola Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior młodszy 10007210
400 HAREMZA KRYSTIAN Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior 10003794
401 Hatowski Piotr Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn senior 10002444
402 Hałasik Gustaw Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzik 10008383
403 Hedrych Wiktoria Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzik 10006614
404 Heggesand Konrad Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007765
405 Helon Julia Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10005631
406 Herbut-Tunik Jagoda Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa dziecko 10007471
407 Hermański Jabub Antoni Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10008332
408 Hofffmann Emilia UKS SZAKAL JEŻYCE Poznań młodzik 10006947
409 Hojniak Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój junior młodszy 10005847
410 Hojniak Dominika Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój junior 10004092
411 Holdenmayer Zofia Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław młodzik 10008417
412 Horba Wiktoria Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior 10004697
413 Horbowiec Jakub Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10006863
414 Horoszko Bartłomiej Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój junior młodszy 10007391
415 Hołubowicz Hubert Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzieżowiec 10004703
416 Hołubowicz Karol Klub Sportowy AZS AWF Warszawa senior 10005820
417 Hrynkiewicz Jakub Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006534
418 Hulak Kajetan Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10007901
419 Hutko Kacper Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior 10003752
420 Hływa Jagoda Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10005624
421 Idziak Zuzanna Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10004907
422 Iwaniec Miłosz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg młodzik 10004736
423 Iwaniec Maja Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10007793
424 Iwaniura Julia Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn junior młodszy 10006850
425 Iwanowska Julia Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów młodzik 10008413
426 Izbiński Kacper Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10005415
427 Iłakiewicz Jakub Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski junior 10008309
428 Jabłoński Zbigniew Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006535
429 Jabłoński Adam Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn dziecko 10007955
430 Jadacki Przemysław Młodzieżowy Klub Sportowy "Medyk" Łomża junior młodszy 10005538
431 Jadacki Bartosz Młodzieżowy Klub Sportowy "Medyk" Łomża młodzik 10007688
432 Jadwisińczak Maciej Klub Sportowy Rapid Śrem junior młodszy 10005245
433 Jadwisińczak Zuzanna Klub Sportowy Rapid Śrem dziecko 10006698
434 Jagiełło Lilianna Weronika Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo dziecko 10007574
435 Jaglak Małgorzata Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa senior 10007417
436 Jagodzińska Zuzanna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10007321
437 Jakóbiak Grzegorz Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo senior 10006317
438 Jakóbiec Joanna Uczniowski Klub Sportowy Orlęta Wrocław młodzik 10007581
439 Jakubowski Wojciech Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10008372
440 Jamiołkowska Ewa Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10006657
441 Janaszczyk Marcel Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior 10004773
442 Janeczko Małgorzata Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska junior młodszy 10005033
443 Janiak Witold Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior 10006959
444 Janik Nikola Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław junior młodszy 10006177
445 Janik Marcelina Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec młodzik 10008408
446 Jankowiak Kamil Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior młodszy 10006325
447 Jankowska Magdalena Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10007148
448 Jankowska Oliwia Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Pleszew młodzik 10007907
449 Jankowski Dawid Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10005651
450 Januszewski Michał Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior młodszy 10006171
451 Januszko Patrycja Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005615
452 Jarmółkowicz Jakub Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10008244
453 Jarocka Marta Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne junior młodszy 10006361
454 Jarosz Milena Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10008112
455 Jarząb Konrad Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój dziecko 10005852
456 Jarzębiński Mateusz Uczniowski Klub Sportowy Tygrys Kołczygłowy młodzik 10007549
457 Jasińska Maja Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska junior młodszy 10005920
458 Jasiński Kacper Klub Sportowy Taekwondo Giżycko Giżycko dziecko 10007816
459 Jaskółka Alicja Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzik 10006803
460 Jastrzębska Izabela Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10006873
461 Jastrzębski Dariusz Piski Klub Taekwondo Pisz młodzik 10007312
462 Jaworska-Stefanowska Wiktoria Klub Sportowy Taekwondo Giżycko Giżycko junior młodszy 10007805
463 Jaworski Konrad Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior młodszy 10006757
464 Jędruch Oliwier Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior 10004770
465 Jędrychowska Julia Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007346
466 Jędrzejczak Julia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior młodszy 10005970
467 Jędrzejczak Emilia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior młodszy 10005971
468 Jedynak Emilia Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10006720
469 Jeleńska Gabriela Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10008065
470 JELIŃSKI JAKUB Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ junior młodszy 10005455
471 Jeżak Olga Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój dziecko 10007430
472 Jodzio Bartosz Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów młodzik 10008347
473 Jodłoś Aleksander TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów junior młodszy 10008205
474 Józefczyk Nina Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007829
475 Józkowicz Natalia Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Tymbark Tymbark junior młodszy 10007575
476 Józkowicz Lucyna Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Tymbark Tymbark senior 10007941
477 Julita Majcherska Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź junior młodszy 10007557
478 Junik Paweł Opolski Klub Taekwondo Opole młodzieżowiec 10003074
479 Juźwik Jakub Stowarzyszenie Taekwondo Paradyż Paradyż junior młodszy 10004036
480 Kaczanowski Jalub Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik junior 10004679
481 Kaczmarczyk Tadeusz Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007871
482 Kaczmarczyk Gabriel Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec młodzik 10008409
483 KACZMAREK ZUZANNA Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzieżowiec 10003015
484 Kaczmarek Adrian UKS SZAKAL JEŻYCE Poznań junior młodszy 10005025
485 Kaczmarek Alicja Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007850
486 Kaczmarzyk Kacper Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski dziecko 10006726
487 Kaczor Oliwier Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006537
488 Kaczor Martin Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007340
489 Kaim Marcin Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10008114
490 Kajdaniak Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan młodzik 10007245
491 Kalbarczyk Patryk Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10008096
492 Kalemba Stanisław Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10008365
493 Kalemba Marysia Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzieżowiec 10002983
494 Kaliszewski Jakub AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005183
495 Kalitka Adrianna Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzieżowiec 10003497
496 Kamińska Anita AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005946
497 Kamiński Konrad Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "HIDORI" przy Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Olecko junior młodszy 10005572
498 Kańduła Filip UKS SZAKAL JEŻYCE Poznań młodzik 10006819
499 Kantanista Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik młodzik 10006689
500 Kapelański Kacper Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10007202
501 Kapera Zuzanna Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław junior młodszy 10006428
502 Kapturek Julia Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Feniks Śrem junior młodszy 10005225
503 Karasińska Anna Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska młodzik 10006622
504 Karasińska Maria Krystyna Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska młodzik 10008117
505 Karaśkiewicz Bartosz Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik junior 10004743
506 Karaźniewicz Emilia Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10007343
507 Karczewski Konrad Klub Sportowy DROGA SMOKA Częstochowa młodzik 10007525
508 KARETA ZUZANNA Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006527
509 Kareta Bartłomiej Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007169
510 Karnasiewicz Michał Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10007488
511 Karpiel Krzysztof TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów senior 10002594
512 Karpiel Maciej TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów senior 10008200
513 Karpiel Jakub Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10007183
514 Karwat Zdzisław TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów senior 10008277
515 Karwowska Alicja Młodzieżowy Klub Sportowy "Medyk" Łomża młodzik 10007689
516 Kasperska Patrycja Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior młodszy 10005582
517 Kasperski Kacper Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września młodzik 10006879
518 Kaspruk Emilia AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10004428
519 Kasprzak Kinga Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław młodzik 10007893
520 Kasprzak Amelia Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10005690
521 Kaszycka Emilia Klub Sportowy Grom Bogatynia młodzik 10007172
522 Kawa Anna Katarzyna Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007353
523 Kawa Szymon Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10005459
524 Kaźmierczak Juliusz Uczniowski Klub Sportowy "OLIMPIJCZYK" Poznań junior młodszy 10007304
525 Każmierczak Jacek Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzieżowiec 10006219
526 Kałużny Bartosz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań senior 10001171
527 Kędra Piotr Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007496
528 Kędzierski Mateusz Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005614
529 Kędzierski Daniel Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007239
530 KĘDZIORA MICHAŁ Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006531
531 Kędziora Jakub Opolski Klub Taekwondo Opole młodzieżowiec 10002093
532 Kędziora Waleria Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań młodzik 10007129
533 KĘDZIORA WIKTOR Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10004615
534 Kempa Mikołaj Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10008363
535 Kępa Kinga Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007828
536 Kęsicki Maciej Klub Sportowy AZS AWF Warszawa senior 10007044
537 Kicińska Klaudia Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10005648
538 Kiciński Dawid Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007849
539 Kiczka Natalia Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój młodzieżowiec 10002595
540 Kierszniewska Maria Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk dziecko 10007599
541 Kierzek Zofia Klub Sportowy Rapid Śrem młodzik 10007912
542 Kijaczko Maciej Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski dziecko 10007822
543 Kirichenko Maksym Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa młodzieżowiec 10008265
544 Klarkowski Rafał Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz senior 10004910
545 Klasińska Aleksandra Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10005037
546 Klasiński Krzysztof Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior 10004295
547 Klekotko Patrycja Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów młodzik 10007797
548 Klekotko Dawid Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów dziecko 10007748
549 Klekotta Kamil Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10004906
550 Klemenski Dawid Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan młodzik 10008243
551 Klepak Kornel Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław junior młodszy 10005678
552 Klicka Michalina Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica młodzik 10006821
553 Kliczek Alicja Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10008090
554 klimas Dawid Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10007569
555 Klimaszewski Michał Młodzieżowy Klub Sportowy "Medyk" Łomża młodzik 10007192
556 Klimek Izabela Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Tymbark Tymbark młodzieżowiec 10003821
557 Klisowska Zuzanna Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007500
558 Klorek Łukasz UKS SZAKAL JEŻYCE Poznań młodzik 10006845
559 Kmieć Agnieszka Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006297
560 Kmieciak Katarzyna Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa młodzik 10007284
561 Kmito Rozalia Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn młodzik 10008305
562 Kobrzak Jagoda Klub Sportowy TAE Dębe Wielkie młodzik 10007516
563 Kobyliński Bartosz UKS SZAKAL JEŻYCE Poznań młodzik 10006948
564 Kobylska Marta Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk junior 10003147
565 Kochanowski Kamil Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior młodszy 10004338
566 Koczela Bartosz Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzieżowiec 10002999
567 Kolbus Magdalena Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn junior młodszy 10005515
568 Komorowski Wiktor Klub Sportowy AZS AWF Warszawa senior 10005822
569 Komosa Bartosz Uczniowski Klub Sportowy "Smoki" Rakoniewice junior 10004748
570 Kondek Julia Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10005502
571 Kondek Mateusz Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10006448
572 Kondrajczak Dorian AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10006775
573 Konieczna Justyna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg junior młodszy 10005901
574 Konieczna Martyna Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne junior młodszy 10005653
575 Konieczny Karol Klub Sportowy Grom Bogatynia dziecko 10007579
576 Koper Ksawery Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn junior młodszy 10006348
577 Kopycińska Emilia Klub Sportowy Taekyon Sierpc młodzik 10008081
578 Korcz Tomasz Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań junior 10007115
579 Korczak-Daleszyńska Vanessa Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk junior młodszy 10008095
580 Kordziak Kinga Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10007492
581 Korejko Mikołaj Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów junior młodszy 10008071
582 Korejko Adela Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów młodzik 10008339
583 Kornaś Patrycja Klub Sportowy AZS AWF Kraków młodzieżowiec 10007544
584 Korsak Radosław Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007675
585 Korulski Eryk Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007682
586 KORWEK PATRYCJA KAMILA Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ junior 10006980
587 Korzeniowska Ewelina Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006291
588 Korzonek Daria Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa młodzieżowiec 10003268
589 Kościelski Wiktor Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik junior 10004220
590 Kośmider Franciszek Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007851
591 Kosowski Robert Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzieżowiec 10004466
592 Kostrzewski Patryk Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007352
593 Koszel Marcelina AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10004227
594 Kotlarz Piotr Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Tymbark Tymbark senior 10003992
595 Kotlewska Natalia Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006021
596 Kotomska Julia Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006687
597 Kotulski Igor Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10007203
598 Kowalczuk Wiktor Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10006148
599 Kowalczuk Oliwia Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10004881
600 Kowalczuk Aleksandra AZS Organizacja Środowiskowa Poznań senior 10006454
601 KOWALCZYK PIOTR Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ junior młodszy 10008075
602 Kowalczyk Tymoteusz Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005643
603 Kowalczyk Szymon Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań młodzik 10007725
604 Kowalczyk Oskar Klub Sportowy TAE Dębe Wielkie junior młodszy 10007518
605 Kowalewska Maja Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10008386
606 Kowalewski Rafał Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10007904
607 Kowalewski Borys Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007276
608 Kowalkowska Justyna Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10005708
609 Kowalkowski Michał Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007151
610 Kowalska Olga Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz dziecko 10008008
611 Kowalska Karolina Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10008111
612 Kowalska Marta Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007412
613 Kowalski Mateusz Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005611
614 Kowalski Oliwier Ksawery Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10007717
615 Kowalski Adrian Gabriel Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10007718
616 Kowańdy Alicja Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior 10004205
617 Kowanek Max KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE junior młodszy 10006355
618 Kowejsza Szymon Green Sport Club Lublin dziecko 10008095
619 Kozakowski Jacek Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10005417
620 Koziełek Szymon Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz junior 10003731
621 Kozłowska Aleksandra Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne junior 10003530
622 Kozłowska Marta Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn młodzik 10008310
623 Kozłowska Anna Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik młodzik 10007915
624 Kozłowski Bartosz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz dziecko 10007994
625 Kozłowski Maciej Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior 10004772
626 Kozłowski Jakub Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10008315
627 Kołdys Jeremi Kosma Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów dziecko 10008342
628 Kołecki Bartosz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań senior 10000910
629 Kołodziej Klara Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów młodzik 10008338
630 Kołodziejczyk Mateusz Ludowy Klub Sportowy "Puncher" Płock junior młodszy 10007985
631 Kołodziński Stanisław Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior młodszy 10007457
632 Kraczewski Roger Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10008254
633 Krajewska Julia Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007336
634 Krajewska Agnieszka Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006307
635 Krajewska Oliwia Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn młodzieżowiec 10006655
636 Krajewska Izabella Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10004880
637 Krajewska Kornelia Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007952
638 KRAJEWSKA NIKOLA Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10006469
639 KRAJEWSKA ALICJA Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10006470
640 Krajewski Kacper AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10006190
641 Krajewski Mikołaj Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior młodszy 10007228
642 Krakowska Lena Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10005805
643 Kramer Anna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg młodzik 10008360
644 Kras Zuzanna TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów junior młodszy 10008208
645 Krasiński Dawid Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz młodzieżowiec 10007823
646 Kraska Maja Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006842
647 Krasowska-Nowak Wiktoria Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10008311
648 Krauze Emanuel Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006540
649 Krauze Gabriel Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007337
650 Kresin Kamil Klub Sportowy Taekwondo Giżycko Giżycko dziecko 10007807
651 Król Daria Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec młodzik 10008407
652 KRUKOWSKA KLAUDIA Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10006629
653 Krupnik Franciszek Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007867
654 Kruszyńska Emilia Giżycki Klub Sportowy SPARTAKUS Giżycko junior młodszy 10007263
655 Kryczka Sebastian Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzieżowiec 10005283
656 Krygielski Michał Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn dziecko 10007948
657 Krysiak Kacper Klub Sportowy TAE Dębe Wielkie junior młodszy 10007514
658 Krystian Mateusz Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006004
659 Krzywko Karolina Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior 10005883
660 Ksykiewicz Wiktor Klub Sportowy Grom Bogatynia młodzik 10008307
661 Kuba Patrycja Klub Sportowy AZS AWF Kraków młodzieżowiec 10002700
662 Kuba Łukasz Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007454
663 Kuban Alex Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa młodzik 10006580
664 Kubanek Urszula Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior młodszy 10008058
665 Kubeczko Daria Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10004936
666 Kubiaczyk Zofia AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005947
667 Kubiaczyk Natalia KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE młodzieżowiec 10003528
668 Kubiak Nikodem Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn młodzik 10007943
669 Kubiak Damian AZS Organizacja Środowiskowa Poznań senior 10004682
670 Kucharski Paweł Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10005797
671 Kucińska Zofia Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007397
672 Kudłaty Michał Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów młodzik 10006906
673 Kuik Felix Uczniowski Klub Sportowy "OLIMPIJCZYK" Poznań młodzik 10007307
674 Kujawa Wojciech Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik junior 10004720
675 Kujawa Lena Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik młodzik 10007917
676 Kujda Adrian Koszaliński Klub Taekwondo Bałtyk Koszalin młodzieżowiec 10007642
677 Kukotko Aleksandra Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne junior 10004161
678 Kukowska Gabriela Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007919
679 Kukuła Miłosz Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior 10003754
680 Kulakin Hanna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzik 10007547
681 Kulakin Julia AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10006189
682 Kulbacki Mikołaj Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów dziecko 10008376
683 KULIK KACPER Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10004625
684 KULIŚ PIOTR Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ młodzik 10007627
685 Kupczyńska Zuzanna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg młodzik 10007413
686 Kurantowicz Franciszek Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica młodzik 10008352
687 Kurczab Maya Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007016
688 Kurdziuk Julia Uczniowski Klub Sportowy "5-tka" Leszno Leszno młodzieżowiec 10004646
689 Kuryś Mateusz Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10008314
690 Kurzawa Michał Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior młodszy 10006326
691 Kurzawa Łukasz Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn junior 10004843
692 Kurzyński Miłosz Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn młodzik 10007651
693 Kusak Nela Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław junior 10007093
694 Kuskowski Arkadiusz Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzieżowiec 10004702
695 Kuszewicz Aleksander Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz dziecko 10006496
696 Kuszewicz Tomasz Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz senior 10006497
697 Kutny Dawid Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10006068
698 Kuziów Franciszek Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica młodzik 10008353
699 Kwiecień Jan Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10005800
700 Kwiecień Patryk Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior 10003439
701 Kwieciński Bartosz Klub Sportowy Rapid Śrem junior 10004723
702 Kłek Mikołaj Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn junior 10004792
703 Kłos Mateusz Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk dziecko 10007600
704 Kłujszo Jakub Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006538
705 Langner Klaudia Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan dziecko 10007926
706 Langner Natalia Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan młodzik 10007244
707 Lasecki Maksymilian Uczniowski Klub Sportowy Tygrys Kołczygłowy junior 10007310
708 Laskowska Alicja Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior 10004216
709 Laskowska Eliza Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów junior młodszy 10005576
710 Laskowski Krystian Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn dziecko 10007950
711 Lechnowski Marcin Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10006857
712 Ledecki Wiktor Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica młodzik 10008358
713 Legieć Oskar Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007981
714 Lendzion Sabina Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk dziecko 10007596
715 Lendzion Julia Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk dziecko 10007597
716 Lendzion Hubert Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007411
717 Lepka Iga Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10008366
718 Leporowska Magdalena AZS Organizacja Środowiskowa Poznań senior 10004035
719 Leporowski Maciej Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska junior młodszy 10005034
720 Leśniewski Cezary Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007400
721 Leśnik Agata Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn młodzik 10006737
722 Leszczyńska Agnieszka Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10008089
723 Leszczyńska Sylwia Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski junior młodszy 10006484
724 Leszczyński Oskar Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik młodzik 10006693
725 Lewalski Mateusz Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn młodzieżowiec 10002866
726 Lewandowska Agnieszka Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój młodzieżowiec 10001796
727 Lewandowska Jagoda Uczniowski Klub Sportowy "5-tka" Leszno Leszno młodzieżowiec 10004647
728 Lewandowski Antoni Klub Sportowy CENTURIA Toruń junior młodszy 10008037
729 Lewandowski Szymon Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk młodzik 10007402
730 Lewandowski Dominik Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10007899
731 Lewandowski Jakub Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz dziecko 10007963
732 Lewińska Weronika Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007968
733 Lewoń Wojtek Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn młodzik 10007659
734 Lipnicki Jakub Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10008317
735 Lipski Rafał Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007275
736 Lisiecki Wiktor Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10008088
737 Lisik Oliwier Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10005755
738 Lisowski Oliwier Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź młodzik 10006096
739 Lisowski Maksymilian Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007504
740 Listkowska Maja Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10007444
741 Lojtek Michał Klub Sportowy DROGA SMOKA Częstochowa junior młodszy 10006648
742 Lotarska Helena Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg junior młodszy 10004372
743 Lubera Bartosz Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec młodzik 10008258
744 Lubińska Liliana Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare dziecko 10008050
745 Lula Franciszek Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec młodzik 10008406
746 Lutkowski Igor Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007977
747 Luźniak Angelika Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10007252
748 Machowski Oliwier Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006309
749 Maculewicz Adrian Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior 10004840
750 Maj Radosław Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg junior młodszy 10004392
751 Maj Blanka Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg młodzik 10005968
752 Majczyna Bartosz Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski młodzik 10007219
753 Majczyna Karol Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski młodzik 10007220
754 Majek Piotr Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne junior młodszy 10006362
755 Majerczyk Izabela Klub Sportowy AZS AWF Kraków młodzieżowiec 10005860
756 Majewska Iga Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007965
757 Mąka Mariusz Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006298
758 MAKOWSKI PAWEŁ Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ młodzik 10008403
759 Maksimczuk Filip Opolski Klub Taekwondo Opole młodzieżowiec 10002575
760 Maksymowicz Alan Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10006709
761 Malcow Oliwia Klub Sportowy Grom Bogatynia młodzik 10007861
762 Malczewska Vanessa Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój junior 10003171
763 Malesza Armando Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzik 10006793
764 Malesza Igor Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007351
765 Malewicz Marta Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10006376
766 Malinowska Wiktoria Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź junior młodszy 10006924
767 MALINOWSKA EWELINA Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006459
768 Malinowski Jakub Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10008099
769 Maliński Mateusz Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzik 10006677
770 Malusiak Zuzanna Klub Sportowy Rapid Śrem młodzieżowiec 10002519
771 Mamaj-Babijczuk Bartosz Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10007903
772 Mańkowska Anna Opolski Klub Taekwondo Opole młodzieżowiec 10003512
773 Maraszek Mateusz Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10008367
774 MARCIŃCZYK KINGA Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ młodzieżowiec 10008279
775 Marciniak Maksymilian Klub Sportowy Rapid Śrem dziecko 10007986
776 Marcinkowska Matylda Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin junior 10004040
777 Marcinkowska Sylwia Klub Sportowy Taekyon Sierpc młodzieżowiec 10004598
778 Marcinkowski Krzysztof Gostyńskie Stowarzyszenie Klub Sportów i Sztuk Walki "Wilk" Gostyń junior młodszy 10006305
779 Marcinkowski Tobiasz Klub Sportowy Rapid Śrem młodzik 10007913
780 Marcinkowski Ryszard Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007975
781 Marczak Magda Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzieżowiec 10007640
782 Marek Julia TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów młodzieżowiec 10008206
783 Marek Filip Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz dziecko 10007960
784 Markiewicz Bernard Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzieżowiec 10003335
785 Markiewicz Sebastian Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzieżowiec 10002050
786 Markowski Cyprian Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10007996
787 Maroszek Maja Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław junior młodszy 10006175
788 Martyniuk Zuzanna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10007568
789 Martyniuk Katarzyna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior młodszy 10007605
790 Maruszak Lena Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec młodzik 10008256
791 Maruszewski Łukasz Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan młodzik 10007041
792 Maruszewski Michał Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior młodszy 10005564
793 Masiewicz Sara Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzieżowiec 10002654
794 Matuk Wiktor Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik młodzik 10007773
795 MATUSIAK MATYLDA Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ junior młodszy 10005448
796 Matuszak Gabriela Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin junior młodszy 10007755
797 Matuszewska Sara Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn młodzik 10007537
798 Matyasz Dominika Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10004147
799 Mazur Kornelia Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec młodzik 10007512
800 Mazurek Lena Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne młodzik 10007859
801 Mazurek Milena Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10005976
802 Mazuś Aleks Green Sport Club Lublin junior młodszy 10005725
803 Małecka Karolina Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec młodzik 10008257
804 Małecka Lena KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE junior 10004439
805 Małecki Miłosz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica młodzik 10006831
806 Małyj Aleksander Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10007802
807 Męclewska Sylwia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzieżowiec 10006453
808 Meller Mateusz Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior młodszy 10006421
809 Melnyk Mykhailo Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław młodzik 10007897
810 Mendel Dominika Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006299
811 Merunowicz Martyna Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów junior młodszy 10004384
812 Miąc Kamil Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół w Bełżycach Bełżyce junior młodszy 10006937
813 Miąsek Adam Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior 10007490
814 Miastkowska Izabela Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006544
815 Miastkowski Sebastian Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007339
816 Miazek Oliwia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg młodzik 10007410
817 Michalewicz Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007845
818 Michałowska Milena Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik junior młodszy 10006129
819 Mika Bogna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005930
820 Mikielska Rozalia Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "HIDORI" przy Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Olecko junior młodszy 10006193
821 Mikołajczak Wiktor KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE młodzieżowiec 10002649
822 Mikołajczak Eryk Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior młodszy 10005973
823 Mikuć Łukasz Klub Sportowy Grom Bogatynia junior młodszy 10005692
824 Mikulicz Wiktor Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006313
825 Mikulicz Aleksandra Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn młodzieżowiec 10006654
826 Mikusz Anna Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006296
827 Miller Casper Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior młodszy 10008262
828 Millert Albert AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10001598
829 Misa Wiktoria Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007873
830 Misa Stanisław Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10008215
831 Misiorna Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy "Smoki" Rakoniewice junior młodszy 10005544
832 Miszczak Justyna Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10006780
833 Miszczak Maurycy Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10007326
834 Miszczak Antoni Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "HIDORI" przy Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Olecko młodzik 10006573
835 MIzgalska Adrianna Klub Sportowy Rapid Śrem junior 10007186
836 Miłek Tymoteusz Klub Sportowy Rapid Śrem junior 10004724
837 Miłek Julia Klub Sportowy Taekwondo Giżycko Giżycko dziecko 10007804
838 Miłek Gerard Klub Sportowy Rapid Śrem młodzieżowiec 10002520
839 Modzelewski Michał Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów dziecko 10008361
840 Morgunowicz Piotr Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski młodzik 10007819
841 Mortka Natalia Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski dziecko 10007535
842 Mosiej Mariusz Jerzy Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10002748
843 Mołczan Amelia Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10008214
844 MROCZEK FILIP Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ młodzik 10008280
845 Mróz Denis Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa młodzik 10008186
846 Mróz Daniel Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec młodzik 10007510
847 Mrozińska Zuzanna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior 10006045
848 Mroziński Michał Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzieżowiec 10006340
849 Mruk Mikołaj Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007837
850 Muchowicz Alicja Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września młodzik 10007425
851 Mulczyńska Diana Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007857
852 Murawska Anita Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10007421
853 Murawski Arkadiusz Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10005623
854 Murzyn Ewa Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10008111
855 Musiał Zofia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica dziecko 10008000
856 Musiałek Konrad Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin młodzik 10007754
857 Muzsik Oliwia AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzik 10007521
858 Muzsik Oliwier AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzik 10007320
859 Myczka Gabriel Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn młodzik 10008300
860 Myszka Daria Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski młodzik 10006616
861 Młynarczyk Jakub Piski Klub Taekwondo Pisz młodzik 10006907
862 Nagórska Kalina Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo dziecko 10006978
863 Napierała Kacper Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007017
864 Napierała Bartosz Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007018
865 Narkowicz Szymon Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007424
866 Naruszewicz Ignacy Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzik 10008063
867 Naskręska Julia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior 10007672
868 Naskręski Patryk Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior 10005742
869 Nawotka Anastazja Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior młodszy 10007227
870 Nawrocka Jagoda Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10005418
871 Nałęcz Paweł Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów senior 10003995
872 Ndiaye Aisha Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10007208
873 Niedośpiał Aleksandra Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10007486
874 Niedzwiecka Karolina Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów junior młodszy 10007080
875 Niedzwiecki Szymon Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów dziecko 10007798
876 Niemyska Anastazja UKS SZAKAL JEŻYCE Poznań młodzik 10007431
877 NIESIOBĘDZKI JAKUB Ludowy Klub Sportowy "Puncher" Płock junior młodszy 10008263
878 Nieszała Klaudia Giżycki Klub Sportowy SPARTAKUS Giżycko junior młodszy 10008194
879 Niewiadomska Iga Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzik 10006848
880 Niezgoda Kacper Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10008210
881 Nikliborc Natalia AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10007381
882 Nikola Michalak Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007839
883 Nikonowicz Wiktor Młodzieżowy Klub Sportowy "Medyk" Łomża młodzik 10007685
884 Niziński Krzysztof Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10006711
885 Nolka Marek Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007843
886 Nowacka Michalina Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10008005
887 Nowacki Eryk Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa junior młodszy 10007419
888 Nowak Mateusz Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10006022
889 Nowak Julia UKS SZAKAL JEŻYCE Poznań młodzik 10006571
890 Nowak Martyna Uczniowski Klub Sportowy ILYO Bochnia junior młodszy 10006587
891 Nowak Kacper Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10006350
892 Nowak Miłosz Uczniowski Klub Sportowy ILYO Bochnia młodzik 10007397
893 Nowak Natalia Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10008362
894 Nowak Łukasz Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik junior 10003402
895 Nowak Maciej Uczniowski Klub Sportowy ILYO Bochnia junior 10007189
896 Nowak Oliwia Koszaliński Klub Taekwondo Bałtyk Koszalin junior młodszy 10005933
897 Nowak Aleksandra Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Feniks Śrem młodzik 10008168
898 NOWAK Jakub Akademia Taekwondo Olimpijskiego-ATO Gdańsk młodzik 10008442
899 Nowak Kacper Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa młodzik 10008246
900 Nowak Jakub AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005203
901 Nowakowski Jan Klub Sportowy CENTURIA Toruń młodzik 10007657
902 Nowakowski Dawid AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10004331
903 Nowalińska Hanna Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław młodzik 10008429
904 Nowicka Klaudia Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław junior młodszy 10007543
905 Nowicki Antoni Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10006858
906 Nowicki Konrad Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10006438
907 Nowik Oliwier Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski junior młodszy 10005149
908 Nowotnik Kryspin Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007921
909 Obrębska Anna Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10006244
910 Obrębski Maciej Klub Sportowy Taekyon Sierpc dziecko 10007439
911 Ochocka Pola AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzik 10007149
912 Ogórkiewicz Stanisław Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik młodzik 10007775
913 Okonowski Gabriel Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10008319
914 Okraszewski Kamil Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10005046
915 Olbińska Julia Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior młodszy 10005567
916 Olbryk Oliwia Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk junior młodszy 10006777
917 Olchowski Karol Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10004352
918 Olech Laura Klub Taekwondo "Sokół " Krasnystaw Krasnystaw junior 10005169
919 Olechny Alicja TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów junior młodszy 10008204
920 Olender Sara Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzik 10007562
921 Oleszczuk Łucja Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior 10003460
922 Olijnyk Katarzyna Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007636
923 Olszak Filip Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec młodzieżowiec 10002460
924 Olszewska Oliwia Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007230
925 Olszewski Franciszek Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów dziecko 10006812
926 Olszewski Grzegorz Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior 10007495
927 Olszyńska Magdalena Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne młodzik 10007300
928 Olszyńska Zofia Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10006503
929 Olszyński Piotr Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne młodzik 10007301
930 Olszyński Paweł Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10006168
931 Olszyński Marcin Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10006169
932 Orlik Wojciech Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10007409
933 Osadczuk Miłosz Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10005429
934 Osiecka Justyna Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10005579
935 Oskar Pilch Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna junior młodszy 10005916
936 OSOWSKI BARTOSZ Ludowy Klub Sportowy "Puncher" Płock junior 10006788
937 Ostaszewski Mateusz Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa dziecko 10007286
938 Ostrowska Marcelina Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz dziecko 10007966
939 Ostrowski Szymon Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10007795
940 Ostrowski Kacper Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg młodzik 10007411
941 Ostrowski Michał Klub Sportowy Grom Bogatynia junior młodszy 10005654
942 Ostrowski Mateusz Giżycki Klub Sportowy SPARTAKUS Giżycko junior młodszy 10005163
943 Ozdowy Feliks Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10006883
944 Ozdowy Franciszek Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz dziecko 10007962
945 Ozorowski Kosma Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica dziecko 10006827
946 Pachla Julia Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław młodzik 10007616
947 Pacholczyk Jakub Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10008007
948 Pacholska Julia Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior młodszy
949 Pacut Mateusz Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10002401
950 Paczkowska Liliana Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007271
951 Paczkowski Piotr Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo senior 10006641
952 Paczkowski Michał AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10004678
953 Pajdzik Wiktor Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna junior młodszy 10005915
954 Pakulska Joanna Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz senior 10007331
955 Pakulski Krzysztof Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz junior 10007614
956 Palacz Wiktor Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10005650
957 Paluch Natalia Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10008196
958 Pańczyk Patrycja Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzieżowiec 10003914
959 Papierowski Dominik Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10005714
960 Paprocka Elżbieta KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE młodzik 10008054
961 Parkot Justyna Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzieżowiec 10003757
962 Partyka Aleksander Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007405
963 Partyka Wiktoria Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10006276
964 Parzybut Anna Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10008218
965 Pastor Jan Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006547
966 Pastor Zofia Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn dziecko 10007954
967 Paszkowiak Jonasz KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE młodzieżowiec 10004642
968 Patejko Oliwier Klub Sportowy Czarne Lwy Taekwondo Olimpijskie Rusiec junior młodszy 10007437
969 Pater Adam Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzik 10007817
970 Pavlović Natalia Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007345
971 Pawełczak Maksymilian Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz dziecko 10007980
972 Pawlak Michał Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa senior 10003894
973 Pawlak Kacper Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10008216
974 Pawluk Jan Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski junior młodszy 10005150
975 Pawłowska Anna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005948
976 Pawłowski Bartosz Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior młodszy 10005772
977 Pawłowski Filip Klub Sportowy Grom Bogatynia młodzik 10008302
978 Paź Antonina Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006914
979 Paziński Piotr Klub Sportowy AZS AWF Warszawa senior 10000463
980 Pałka Wiktor Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik dziecko 10008049
981 Pałka Anna Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik junior młodszy 10006398
982 Pędzich Maciej Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn junior młodszy 10006349
983 Pejas Oliwia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica junior młodszy 10007628
984 Pejas Wiktoria Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica junior młodszy 10007629
985 PEKRÓL WERONIKA Ludowy Klub Sportowy "Puncher" Płock młodzik 10006769
986 PEKRÓL ALICJA Ludowy Klub Sportowy "Puncher" Płock dziecko 10006768
987 Pentek Igor Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn junior 10004813
988 Perczyńska Oliwia Klub Sportowy Taekyon Sierpc młodzieżowiec 10002265
989 Perner Patrycja Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior młodszy 10006137
990 Perucki Grzegorz Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007874
991 Perz Damian Opolski Klub Taekwondo Opole junior 10004110
992 Piasecki Jakub Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10005424
993 Piątkowska Wanessa Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006417
994 Piątkowski Szymon Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10004914
995 Piechota Adrian UKS SZAKAL JEŻYCE Poznań młodzik 10006818
996 Piechowiak Marta AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10006752
997 Pieczyński Patryk Klub Sportowy Rapid Śrem młodzik 10006853
998 Piędzia Michał Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006290
999 PIEKARSKA KORNELIA Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ młodzik 10008072
1000 PIEKARSKI SAMUEL Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ młodzik 10008076
1001 Piekarzewski Konrad Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior młodszy 10007928
1002 Piętka Zuzanna KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE senior 10002391
1003 Pietkun Martyna Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10007715
1004 Pietrołaj Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów dziecko 10008362
1005 Pietruszka Michał Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski junior młodszy 10007217
1006 Pietrzak Róża Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10006882
1007 Pietrzyk Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10006351
1008 Piguła Błażej Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź młodzik 10006097
1009 Pikulska Julia Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior młodszy 10006504
1010 Pilarczyk Aleksandra Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn młodzieżowiec 10006656
1011 Pilch Konrad Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10008218
1012 Pilipczuk Ernest Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006295
1013 Pindral Adrian Klub Sportowy CENTURIA Toruń dziecko 10006592
1014 Piosik Bartosz Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn młodzik 10008299
1015 Piotrowski Patryk Klub Sportowy Rapid Śrem młodzieżowiec 10002141
1016 Piotrowski Stanisław Klub Sportowy Grom Bogatynia junior młodszy 10005172
1017 Piotrowski Olgierd Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10008223
1018 Pistka Monika Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10005809
1019 Piwowarska Weronika Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa junior 10007990
1020 Pląder Adam Uczniowski Klub Sportowy ILYO Bochnia junior 10007401
1021 Plewa Szymon Uczniowski Klub Sportowy ILYO Bochnia młodzik 10007392
1022 Plewa Igor Uczniowski Klub Sportowy ILYO Bochnia dziecko 10007400
1023 POCHYLSKA OLGA Klub Sportowy "Dragon" Starachowice junior młodszy 10005753
1024 Poczobutt Odlanicki Cezary Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior młodszy 10007639
1025 Pogorzelski Robert Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów młodzik 10008360
1026 Polaczyk Julia Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior młodszy 10008278
1027 Polanowski Wiktor Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk junior młodszy 10005912
1028 Polkowska Oliwia Piski Klub Taekwondo Pisz młodzik 10006911
1029 Ponce de Leon - Hopej Vincent Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój młodzik 10008061
1030 POPŁAWSKA ALEKSANDRA Akademia Taekwondo Olimpijskiego-ATO Gdańsk młodzieżowiec 10002970
1031 Posadzy Jakub Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10007175
1032 Posadzy Mikołaj UKS SZAKAL JEŻYCE Poznań junior młodszy 10006925
1033 Poślednik Zofia KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE młodzik 10007155
1034 Potratz Artur Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg młodzieżowiec 10002620
1035 Potter Jessica Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz dziecko 10007967
1036 Połczyński Tymoteusz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzik 10007522
1037 Połczyński Adam AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005192
1038 Połczyński Nikodem AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzik 10006754
1039 Połujański Nikodem Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007399
1040 Przewoźny Filip Uczniowski Klub Sportowy "OLIMPIJCZYK" Poznań dziecko 10007987
1041 PRZYBYSZ WERONIKA Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior 10004328
1042 Przybyłowski Wiktor Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10007014
1043 Przygodzka Aleksandra Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006915
1044 Pudełek Antonina Klub Sportowy CENTURIA Toruń dziecko 10007042
1045 Pypeć Kacper TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów junior 10008201
1046 Płaczkowski Jakub Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior 10005285
1047 Płatek Jagoda Gostyńskie Stowarzyszenie Klub Sportów i Sztuk Walki "Wilk" Gostyń młodzik 10007377
1048 PŁATNIKÓW IGOR Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn junior młodszy 10005554
1049 Płonka Mateusz Klub Sportowy Czarne Lwy Taekwondo Olimpijskie Rusiec dziecko 10007433
1050 Płonka Bartosz Klub Sportowy Czarne Lwy Taekwondo Olimpijskie Rusiec młodzik 10007436
1051 Płoska Katarzyna Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10006919
1052 Płoska Aleksandra Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005644
1053 Płoska Marta Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior 10004930
1054 Płoski Rafał Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior młodszy 10005773
1055 Płoski Adam Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006408
1056 Racinowski Krystian Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego Bydgoszcz junior 10006792
1057 Raczyk Piotr Gostyńskie Stowarzyszenie Klub Sportów i Sztuk Walki "Wilk" Gostyń dziecko 10007376
1058 Radoman Maria Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław junior 10004718
1059 Radzewicz Aleksandra Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10006517
1060 Rafalska Zuzanna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10006714
1061 Raida Emilia Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007870
1062 Rajpold Antoni UKS SZAKAL JEŻYCE Poznań młodzik 10007796
1063 Rama Mateusz Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007229
1064 Rapa Agata Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn junior młodszy 10005518
1065 Raś Karolina Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna junior młodszy 10005404
1066 Raszkowski Wiktor Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "HIDORI" przy Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Olecko junior młodszy 10006195
1067 Raszyńska Oliwia Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior młodszy 10005774
1068 Ratajczak Roksana Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10007090
1069 Ratajczak Kamil Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10006359
1070 Ratigowski Dawid Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzieżowiec 10004707
1071 Rećko Jakub Klub Sportowy Taekwondo Giżycko Giżycko młodzik 10007749
1072 Rejent-Kulesza Gracjan Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007679
1073 Relewicz Piotr Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin młodzik 10007766
1074 Repetowska Roksana Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój junior młodszy 10004998
1075 Respondek Igor Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź młodzik 10006104
1076 Reszka Olga Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzieżowiec 10005287
1077 Robak Karol AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10002733
1078 Roda Julian Uczniowski Klub Sportowy Tygrys Kołczygłowy junior młodszy 10007311
1079 Rodźko Gustaw Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007961
1080 Rodźko Wiktor Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007255
1081 Rogala Patryk Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10007902
1082 Rogalla Brian Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007207
1083 Rogalski Dawid Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10006153
1084 Romańczuk Cezary Opolski Klub Taekwondo Opole junior 10003294
1085 Romaniak Kacper Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10008213
1086 Romanowski Adam Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10008340
1087 Rosik Monika Uczniowski Klub Sportowy "5-tka" Leszno Leszno młodzieżowiec 10004644
1088 Rosińska Julia Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007972
1089 Roszczyk Martyna Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10007491
1090 Roszkowski Adrian Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior młodszy 10006473
1091 Rozmus Igor Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec młodzik 10007511
1092 Rozwód Mateusz Opolski Klub Taekwondo Opole młodzieżowiec 10003519
1093 Rubin Filip Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "HIDORI" przy Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Olecko junior młodszy 10005571
1094 Rudziewicz Bartosz Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów młodzik 10008349
1095 Rudziński Igor Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007671
1096 Rudziński Marcin Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10006502
1097 Rumak Weronika Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk junior młodszy 10005910
1098 Rumińska Jolanta Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół w Bełżycach Bełżyce junior młodszy 10007233
1099 Runowski Dawid Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior 10005491
1100 Rupar Kajetan Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007003
1101 RUSA ARKADIUSZ Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior 10004620
1102 RUTKOWSKA MAGDA Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn młodzieżowiec 10002106
1103 Rutkowska Lena Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzieżowiec 10004698
1104 Rybicka Martyna Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego Bydgoszcz młodzieżowiec 10007592
1105 Rybicki Michał Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz dziecko 10008020
1106 Rybicki Krzysztof Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior młodszy 10008021
1107 Ryszkowski Michał Akademia Taekwondo Olimpijskiego-ATO Gdańsk młodzik 10008454
1108 Ryż Karol Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój młodzik 10008060
1109 RZĄCA WIKTORIA Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ junior młodszy 10006108
1110 Rzepecka Emilia Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10006281
1111 Sabalska Oliwia Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior 10004225
1112 Sachnowski Bartosz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg junior młodszy 10005063
1113 Sączek Marika Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007170
1114 Sadolewski Jan Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006550
1115 Sadowski Wiktor Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10007019
1116 Sadurski Jakub AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10004228
1117 Safaryn Piotr Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior młodszy 10005884
1118 Salii Violetta Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10007900
1119 Samatowicz Julia Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006551
1120 Samelski Kamil Klub Sportowy Grom Bogatynia junior młodszy 10005591
1121 Sapała Tymon Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa młodzik 10005898
1122 Sapała Igor Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa junior młodszy 10004411
1123 Sapiński Alan Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzik 10008379
1124 Sarliński Mikołaj Uczniowski Klub Sportowy ILYO Bochnia młodzik 10006586
1125 Sarnowski Cezary Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzieżowiec 10003111
1126 Sarosiek Oskar Uczniowski Klub Sportowy "Smoki" Rakoniewice młodzik 10007892
1127 Sawicki Tymon Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz dziecko 10007602
1128 Sawicki Hubert Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn dziecko 10007953
1129 Sekuła Julia Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzik 10006645
1130 Senk Wiktor Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska junior młodszy 10008107
1131 Serbinowski Jakub Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz junior 10007768
1132 Sereda Julia Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior 10005887
1133 Setnicki Sylwester Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10008219
1134 Sibilska Jagoda Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik junior młodszy 10006399
1135 Sidor Maja Klub Sportowy Tebek Warszawa junior młodszy 10006251
1136 Sidorenko Natalia Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior 10005732
1137 Sidorowicz Katarzyna Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa dziecko 10008283
1138 Siedlanowski Kacper Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski junior młodszy 10006483
1139 Siedlarz Richard Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój młodzik 10006682
1140 Siejak Emilia Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik młodzik 10006814
1141 Siejak Celestyna Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik junior 10004755
1142 Sielecki Bartosz Uczniowski Klub Sportowy AVIA Kamionki młodzik 10007781
1143 Sielicki Piotr Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10006713
1144 Siemiątkowski Łukasz Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn młodzik 10007652
1145 Sieradzki Karol Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzik 10006854
1146 Sikora Wiktoria Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10005804
1147 Sikora Paulina Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10005589
1148 Sikora Krystian Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007677
1149 Sikorska Gabriela AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005931
1150 Sikorski Hubert Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzieżowiec 10004468
1151 Sikorski Maksymilian Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10007603
1152 Similski Seweryn Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10008318
1153 Sitek Kamila Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin młodzik 10006706
1154 Siudaj Janusz Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10007438
1155 Siwecki Wojtek Akademia Taekwondo Olimpijskiego-ATO Gdańsk młodzik 10008441
1156 Siwek-Jeziorowski Adam Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz dziecko 10008022
1157 Siwińska Zofia Klub Sportowy Taekyon Sierpc dziecko 10008078
1158 Siwiński Adam Klub Sportowy Taekyon Sierpc młodzik 10007446
1159 Siwiński Bartosz Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007212
1160 Siwko Anna Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006294
1161 Skerda Natalia Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn młodzieżowiec 10003542
1162 Skiba Maciej Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzieżowiec 10002169
1163 Skoczeń Kacper Klub Sportowy TAE Dębe Wielkie junior młodszy 10008250
1164 Skolimowska Karolina Klub Sportowy TAE Dębe Wielkie junior młodszy 10008251
1165 Skolimowski Daniel AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005193
1166 Skomra Julia Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior 10005290
1167 Skonieczny Hanna Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007875
1168 Skopowska Olga Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz dziecko 10007969
1169 Skórka Zuzanna Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzik 10006847
1170 Skorupska Wiktoria Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10004878
1171 Skorupska Natalia Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005461
1172 Skotnicki Bartosz Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior młodszy 10005778
1173 Skowrońska Wiktoria Młodzieżowy Klub Sportowy "Medyk" Łomża junior 10007620
1174 Skrajny Michalina Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006552
1175 Skrajny Filip Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn 10008378
1176 Skrzeszewski Filip Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10006668
1177 Skrzydlewski Hubert Klub Sportowy Rapid Śrem młodzieżowiec 10002521
1178 Skrzypczak Alicja Klub Sportowy Rapid Śrem młodzik 10008346
1179 Skrzypczak Szymon Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne młodzik 10008374
1180 Skrzypczyk Julia Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10006723
1181 Skrzypek Wojciech Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań junior młodszy 10007135
1182 Ślebioda Justyna Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzieżowiec 10003060
1183 Śliwa Nikola Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006522
1184 Śliwińska Zofia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica młodzik 10007831
1185 Śliwiński Antoni Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica junior młodszy 10006837
1186 Smajdor Dawid Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik junior 10004742
1187 Smaza Nikodem Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk młodzik 10007404
1188 Smerża Kacper Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007272
1189 Śmieszek Maksymilian Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna junior 10004684
1190 Śmietana Michał Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk junior 10003149
1191 Smoczyk Maciej AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10004430
1192 Smolińska Maja Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10006069
1193 Smoliński Jakub Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa dziecko 10007279
1194 Smoter Anita Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10006898
1195 Smołaga Weronika Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior młodszy 10004985
1196 Śnieżyk Dawid Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec młodzieżowiec 10003083
1197 Sobczak Natalia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10007423
1198 Sobczak Borys Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007257
1199 Sobczuk Jakub Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10007329
1200 Sobecka Roksana Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10007092
1201 Sobiech Kacper Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10008316
1202 Socha Jakub Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska junior młodszy 10005922
1203 Sokół Mateusz Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior 10007385
1204 Sokół Maciej Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10007191
1205 Sokołowska Zuzanna Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10006878
1206 Sokołowski Mikołaj Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006311
1207 Sokołowski Michał Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007167
1208 Sokołowski Antoni Klub Sportowy Tebek Warszawa dziecko 10007982
1209 Solecki Wojciech Koszaliński Klub Taekwondo Bałtyk Koszalin młodzik 10008327
1210 Somska Cecylia Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior 10003602
1211 Soroka Aleksandra Klub Sportowy Grom Bogatynia młodzik 10007171
1212 Soszyńska Natalia Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006006
1213 Sowa Karina Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół w Bełżycach Bełżyce junior młodszy 10005745
1214 Sowa Wiktoria Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn młodzik 10007660
1215 Sowińska Hanna Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007864
1216 Sołtysiak Oliwia Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska młodzik 10006621
1217 Sołtysiak Jakub Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007505
1218 Spyrka Miłosz Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10008222
1219 Średnicki Piotr Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław młodzik 10008430
1220 Środa Miłosz Klub Sportowy "Dragon" Starachowice junior 10004419
1221 Stachowiak Dawid Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzieżowiec 10003935
1222 Stachowiak Jakub KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE junior 10004438
1223 Stachowicz Patryk Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10006080
1224 Stachowski Jakub AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005209
1225 Stachura Nikola Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10007489
1226 Stachurska Izabela Klub Sportowy Grom Bogatynia młodzik 10007507
1227 Stachyra Michał Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy dziecko 10007812
1228 Staniszewski Patryk KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE młodzik 10007776
1229 Stankiewicz Zuzanna Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007383
1230 Stasik Martyna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior 10004204
1231 Stasik Marta Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior młodszy 10005969
1232 Stasiuk Julia Koszaliński Klub Taekwondo Bałtyk Koszalin junior 10004882
1233 Steciwko Romuald Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław młodzik 10008416
1234 Stefaniak Paweł Gostyńskie Stowarzyszenie Klub Sportów i Sztuk Walki "Wilk" Gostyń młodzik 10007076
1235 Stefaniak Mikołaj Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior młodszy 10006065
1236 Stefaniak Antoni Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior młodszy 10006066
1237 Stefańska Kamila KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE młodzik 10007830
1238 Steltmann Kacper Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior 10005815
1239 Stephan Bartosz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10003394
1240 Stępińska linda Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10006686
1241 Stołowska Oliwia Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10007494
1242 Stroińska Liliana AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10004234
1243 Strózik Mateusz Klub Sportowy Grom Bogatynia młodzik 10008304
1244 Strózik Amelia AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005925
1245 Strugliński Bartosz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10003993
1246 Strumpf Andrzej Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006284
1247 Struski Karol Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów dziecko 10006794
1248 Stryjek Maciej Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior 10004927
1249 Strzelczyk Mateusz Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska młodzik 10008119
1250 Strzelczyk Kacper Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska junior młodszy 10005440
1251 Strzeszewska Wiktoria Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn młodzieżowiec 10004993
1252 Strzyżewski Mateusz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz dziecko 10008018
1253 Stypczyńska Michalina Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz dziecko 10007970
1254 STYPUŁKOWSKI SZYMON Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ junior młodszy 10007177
1255 Suchocka Ewelina Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów junior młodszy 10007083
1256 Suchta Kordian Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10006805
1257 SUCHTA TOMASZ Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ młodzik 10008402
1258 Sudnik Szymon Green Sport Club Lublin młodzik 10008069
1259 Sudnik Błażej Green Sport Club Lublin dziecko 10008094
1260 Suliński Filip Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10005871
1261 Surmacz Jakub Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10008100
1262 Susiak Julia Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10008064
1263 Suszczewicz Marianna Uczniowski Klub Sportowy "OLIMPIJCZYK" Poznań młodzik 10007359
1264 Suszczewicz Mikołaj Klub Sportowy Rapid Śrem dziecko 10007367
1265 Suszczewicz Stanisław Uczniowski Klub Sportowy "OLIMPIJCZYK" Poznań junior młodszy 10005917
1266 Suwiński Kacper Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior młodszy 10007232
1267 Świderski Mateusz Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10005702
1268 ŚWIĘCH MATEUSZ Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007364
1269 Święcioch Jan AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10006418
1270 Świercz Aleksander Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec młodzik 10008411
1271 Świercz Antoni Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzik 10006717
1272 Świerta Mikołaj Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzik 10007533
1273 Świetlicka Katarzyna Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007635
1274 Świetlik Ernest Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10007091
1275 Świętoń Pola Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10008431
1276 Świtała Nadia Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa dziecko 10006581
1277 Świtała Iga Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa młodzik 10006582
1278 Swórski Kacper Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski junior młodszy 10005151
1279 Sylwanowicz Wiktor AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10004230
1280 Sypniewski Szymon Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz dziecko 10007979
1281 Syski Krzysztof Młodzieżowy Klub Sportowy "Medyk" Łomża młodzik 10007686
1282 Szadkowski Michał Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10006684
1283 Szaferski Mikołaj AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10002137
1284 Szajkowski Filip Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior młodszy 10005775
1285 Szarafiński Antoni AZS Organizacja Środowiskowa Poznań dziecko 10007611
1286 Szatan Stanisław Green Sport Club Lublin młodzik 10008068
1287 Szawkowski Michał Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzieżowiec 10002657
1288 Szczepanik Paulina Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego Bydgoszcz młodzieżowiec 10005099
1289 Szczerbowska Beata Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006555
1290 Szczęsnowska Karolina Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna junior młodszy 10005405
1291 Szczęsnowski Mateusz Klub Sportowy AZS AWF Kraków junior 10007545
1292 Szczygieł Filip Uczniowski Klub Sportowy "Smoki" Rakoniewice młodzik 10008334
1293 Szerszeń Kamil Klub Sportowy DROGA SMOKA Częstochowa młodzik 10006795
1294 Szewczyk Magdalena Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior młodszy 10005878
1295 Szewczyk Tomasz Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa senior 10007418
1296 Szkoda Kamil Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski junior młodszy 10007818
1297 Szkudlarczyk Szymon Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzieżowiec 10002993
1298 Szlaga Karolina Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój junior młodszy 10008062
1299 Szlaga Maciej Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10008226
1300 Szmurło Natalia Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior 10003760
1301 Szostak Maksymilian Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo dziecko 10006998
1302 Szpak Julia Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik junior młodszy 10005237
1303 Szparkowski Eryk Klub Taekwondo "Sokół " Krasnystaw Krasnystaw junior młodszy 10005102
1304 Szponikowski Dawid AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10006238
1305 Szpoton Aleksandra Stowarzyszenie Taekwondo Paradyż Paradyż junior młodszy 10007032
1306 Sztulberg Lena Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec junior młodszy 10007260
1307 Szukalski Bartosz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005950
1308 Szulc Nicol Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzik 10006851
1309 Szwagierczak Oskar Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10007361
1310 Szwaracka Alicja Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg młodzik 10007801
1311 Szwaracki Piotr Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10007800
1312 Szygenda Julia UKS Tiger Team Września junior młodszy 10005581
1313 Szymańczak Kajetan Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz dziecko 10008010
1314 SZYMANEK IGNACY Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10004634
1315 SZYMANEK WIKTOR Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006461
1316 Szymanowska Wiktoria Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań młodzik 10007130
1317 Szymańska Natalia Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006007
1318 Szymańska Amelia Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10006688
1319 Szymańska Weronika Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik junior 10004899
1320 SZYMAŃSKA WERONIKA Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior 10006982
1321 Szymańska Gabriela Sopocki Klub Sportowy Atlas Sopot junior młodszy 10005446
1322 Szymański Mikołaj Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik junior młodszy 10006076
1323 Szymański Antoni Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10007441
1324 Szymczak Joanna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior młodszy 10007158
1325 Szymczak Aleksandra Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior młodszy 10007159
1326 Szymkowiak Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare dziecko 10008051
1327 Szymkowiak Oliwia Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska junior młodszy 10005032
1328 Szymkowiak Maria Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior młodszy 10006327
1329 Szymkowiak Kacper Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007146
1330 Szymkowiak Zuzanna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10007424
1331 Szymkowiak Anna Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Pleszew dziecko 10007910
1332 Szymkowiak Kornelia Uczniowski Klub Sportowy "Smoki" Rakoniewice młodzik 10006762
1333 Szymon Wesołowski Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź junior młodszy 10007551
1334 Szyndler Klaudia Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski młodzik 10007221
1335 Szypkowska Olimpia Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005730
1336 Sławacki Sylwester Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006293
1337 Słupny Albert Green Sport Club Lublin młodzik 10008066
1338 Tapia Wielakin David Diego Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10006170
1339 Tarczyluk Nikola Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10008321
1340 Targos Mikołaj Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów młodzik 10008344
1341 Tarnacka Izabela Giżycki Klub Sportowy SPARTAKUS Giżycko junior młodszy 10006324
1342 Terejko Angelika Klub Taekwondo "Sokół " Krasnystaw Krasnystaw junior 10005170
1343 Terpiłowska Julia Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Pleszew młodzik 10007906
1344 Thim Syriusz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10007604
1345 Thim Patrycja Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz senior 10007617
1346 Thim Morfeusz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior 10006954
1347 Tomaszuk Andrzej Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10007705
1348 Tomczak Faustyna Uczniowski Klub Sportowy Fighters Mosina młodzik 10008103
1349 Tomczak Roma Uczniowski Klub Sportowy Fighters Mosina młodzieżowiec 10007877
1350 Tomczak Tatiana Uczniowski Klub Sportowy Fighters Mosina junior młodszy 10006179
1351 Tomczak Szymon Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski junior młodszy 10005152
1352 Tomyślak Filip Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior młodszy 10005559
1353 Tołoczko Gabriela Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10007712
1354 Trela Michał Klub Taekwondo "Sokół " Krasnystaw Krasnystaw młodzik 10006993
1355 Trochimowicz Magdalena Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior 10005888
1356 TRZCIELIŃSKI CEZARY Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10006633
1357 Trzybińska Victoria Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior 10003605
1358 Turała Jakub Uczniowski Klub Sportowy "Smoki" Rakoniewice junior młodszy 10005540
1359 Turała Magdalena Uczniowski Klub Sportowy "Smoki" Rakoniewice młodzik 10005865
1360 Turski Oskar Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007455
1361 Twardziszewski Olivier Klub Sportowy Grom Bogatynia młodzik 10007508
1362 Tyburczy Maciej Klub Sportowy Taekyon Sierpc młodzik 10008083
1363 Tyburek Amelia Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz dziecko 10007973
1364 Tyczewska Zofia Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007856
1365 Tymoszuk Bartłomiej Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski młodzieżowiec 10003262
1366 Ubecka Maja Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz dziecko 10008019
1367 Uchacz Martyna Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10008216
1368 Ufniaż Bożena Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006286
1369 Ujma vel Bigos Wiktoria Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior 10006200
1370 Urban Nikodem Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10007422
1371 Urbański Bartosz Klub Sportowy Taekyon Sierpc młodzik 10008081
1372 Uścimiuk Sebastian Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior 10004974
1373 Uścimiuk Oliwia Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior 10004237
1374 Uścimiuk Weronika Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10003326
1375 Wach Jakub Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzik 10007000
1376 Wacławik Oskar Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego Bydgoszcz młodzik 10007288
1377 Wadych Kacper Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzieżowiec 10004469
1378 Wajs Maja Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn młodzik 10008337
1379 Wajs Marcel Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn junior młodszy 10007251
1380 Wajszczuk Gabriel Giżycki Klub Sportowy SPARTAKUS Giżycko junior młodszy 10005574
1381 Wakszyńska Karolina Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn młodzieżowiec 10003975
1382 Walczak Miłosz Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10007362
1383 Walczak Tymoteusz Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior młodszy 10006342
1384 Walczak Antonina AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005929
1385 Waligóra Alicja Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10006354
1386 Waliszewski Patryk Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior 10004960
1387 Walkiewicz Jan Klub Sportowy Rapid Śrem młodzik 10008405
1388 Walkowiak Laura Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław młodzik 10008414
1389 Walkowiak Jan Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007005
1390 Wapniarczuk Maciej Klub Sportowy Grom Bogatynia junior młodszy 10005173
1391 Wardyn Kacper Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006415
1392 Warmbier Wiktor Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007918
1393 WARUSZEWSKI KAJETAN Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ junior młodszy 10005450
1394 Warwas Kacper Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa młodzik 10008193
1395 Waś Filip Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzieżowiec 10002584
1396 Wasiak Bartosz Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior młodszy 10005858
1397 Wasilewski Jakub Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski junior 10007094
1398 Wasilewski Aleks Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów młodzik 10008343
1399 Wasilewski Kacper Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk junior młodszy 10005907
1400 Wąsiński Tomasz Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź junior 10004852
1401 Waszak Martyna Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września młodzik 10006675
1402 Wawrowski Jakub Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior 10007396
1403 Wawrzyniak Przemysław Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10004156
1404 Węgrzyńska Oliwia Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior 10004964
1405 Węgrzyński Igor Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10006240
1406 Weiss Weronika Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007852
1407 Wenecka Karolina Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk młodzieżowiec 10001596
1408 Weselak Dobrosława Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007974
1409 Wesołowska Żaneta Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna junior młodszy 10005403
1410 Wiater Matylda Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006783
1411 Wiatr Przemysław Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10008220
1412 Więcek Wojciech Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007349
1413 Więcek Zuzanna TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów junior młodszy 10008203
1414 Wieczorek Przemysław Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa senior 10005171
1415 Wieczorek Aleks Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10007002
1416 Wieczorek Bartłomiej Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior młodszy 10006760
1417 WIELEBA MALWINA Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10006463
1418 Wieniarska Anna Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006557
1419 Wierzbicki Damian Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10006663
1420 Wiktor Pindral Klub Sportowy CENTURIA Toruń młodzik 10006591
1421 Wilczyński Michał Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006288
1422 Wilczyński Michał Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica młodzik 10007324
1423 Wileński Adam Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzik 10007459
1424 Wilk Oskar Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10005422
1425 Winiarz Zuzanna Klub Sportowy Taekwondo Giżycko Giżycko junior 10004786
1426 Winter Maximilian Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006558
1427 Wiśniewska Julia Uczniowski Klub Sportowy Fighters Mosina młodzik 10008104
1428 Wiśniewska Angelika Piski Klub Taekwondo Pisz młodzieżowiec 10006909
1429 Wiśniewski Adam Uczniowski Klub Sportowy "Smoki" Rakoniewice junior 10003880
1430 Wiśniewski Bernard Uczniowski Klub Sportowy Orlęta Wrocław młodzik 10007582
1431 Wiśniewski Tymoteusz Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa młodzik 10006636
1432 Wiśniowska Anna Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój młodzik 10008357
1433 Witek Kacper Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec junior 10004864
1434 Witkiewicz Emilia Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007684
1435 Witkiewicz Dawid Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007021
1436 Witkowska Karina Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn junior młodszy 10006347
1437 Witkowska Lidia Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzik 10008434
1438 WITKOWSKA PAULA Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk junior 10003832
1439 WNUK AMELIA Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10004635
1440 Wodowski Tymon Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007224
1441 Wójcicka Aleksandra Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10006747
1442 Wojciech Maja Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10004915
1443 Wojciechowska Zuzanna Klub Sportowy Czarne Lwy Taekwondo Olimpijskie Rusiec dziecko 10007608
1444 Wojciechowska Joanna Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007920
1445 Wojciechowski Borys Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan młodzik 10007289
1446 Wojciechowski Sergiusz Uczniowski Klub Sportowy Fighters Mosina junior młodszy 10007088
1447 Wójcik Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan młodzik 10008056
1448 Wójcik Mikołaj AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10003095
1449 Wojcinowicz Jagoda Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10007794
1450 Wojno Maja Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007634
1451 Wojtala Amelia Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006003
1452 Wojtczak Magdalena Uczniowski Klub Sportowy Tygrys Kołczygłowy junior 10007309
1453 Wojtczak Hanna Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzik 10006589
1454 Wojtkowiak Adrian AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10003907
1455 Wójtowicz Patrycja Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół w Bełżycach Bełżyce junior młodszy 10006961
1456 Wójtowicz Piotr Klub Sportowy AZS AWF Warszawa senior 10003815
1457 Wolniewicz Marcel Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne młodzieżowiec 10003931
1458 Wolska Zuzanna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10008002
1459 Wosiek Natalia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior 10004433
1460 Wośkowiak Natasza Gostyńskie Stowarzyszenie Klub Sportów i Sztuk Walki "Wilk" Gostyń młodzik 10007034
1461 Wośkowiak Robert Gostyńskie Stowarzyszenie Klub Sportów i Sztuk Walki "Wilk" Gostyń senior 10007305
1462 Wośkowiak Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy Fighters Mosina młodzik 10006764
1463 Woźniak Amelia Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10005536
1464 Woźniak Marek UKS SZAKAL JEŻYCE Poznań młodzieżowiec 10003045
1465 Woźniak Martyna Klub Sportowy CENTURIA Toruń junior młodszy 10006204
1466 Woźniak Kacper Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10007004
1467 Wołoszyn Michał Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006287
1468 Wołoszyn Alexander Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz dziecko 10007964
1469 Wrembel Weronika AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10005089
1470 Wróbel Aleksandra TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów junior młodszy 10008198
1471 WRÓBEL MICHALINA Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10006628
1472 Wróblewska Nina Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10008330
1473 Wróblewski Nikodem Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk młodzik 10006519
1474 Wrona Aleksandra Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz dziecko 10007971
1475 Wurster Dominik Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007844
1476 Wypych Lidka Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10003502
1477 WYRZYKOWSKA IGA Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ młodzik 10008401
1478 Wyspal Adrian Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10008113
1479 Włodarczak Wiktor Klub Sportowy Rapid Śrem junior 10004222
1480 Włodarczyk Emma Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10005687
1481 Włodek Michał Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica młodzik 10006830
1482 Włodek Natalia Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław młodzik 10007894
1483 Włosiński Maciej Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój młodzik 10005851
1484 Yaresko Maksym Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn dziecko 10007947
1485 Ząbczyk Hanna Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzik 10006976
1486 Zacharewicz Tymoteusz Green Sport Club Lublin młodzik 10007395
1487 Żaczek Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzieżowiec 10002996
1488 Zając Jakub Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior 10004769
1489 Zając Maciej Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź junior 10004857
1490 Zalewska Aleksandra Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów junior młodszy 10007078
1491 Zalewski Mateusz Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005636
1492 Zalisz Łukasz Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007145
1493 Zaremba Justin Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007256
1494 Zaucha Jakub TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów junior młodszy 10008091
1495 Zawadzki Jakub Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10006156
1496 Zawadzki Adam Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg junior młodszy 10004368
1497 Zawadzki Piotr Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10006715
1498 Zawodna Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy AVIA Kamionki młodzik 10007780
1499 Zawoluk Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy Tygrys Kołczygłowy młodzik 10008102
1500 Zbień Mikołaj Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn junior młodszy 10005521
1501 Zboralska Katarzyna Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn młodzik 10008322
1502 Zbrzezna Eliza Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior 10004255
1503 Żerkowska Nikola Uczniowski Klub Sportowy "5-tka" Leszno Leszno młodzieżowiec 10007065
1504 Zezula Weronika Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół w Bełżycach Bełżyce junior młodszy 10006962
1505 Zezula Jakub Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół w Bełżycach Bełżyce junior 10006963
1506 Zgórska Lena TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów młodzik 10008202
1507 Zięba Jakub TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów młodzieżowiec 10008267
1508 Ziejewska Karolina Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn młodzieżowiec 10006784
1509 Zielińska Jagoda Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa dziecko 10007905
1510 Zieliński Kacper Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10006781
1511 Zieliński Piotr Opolski Klub Taekwondo Opole młodzieżowiec 10003101
1512 Ziemba Aleksandra Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006289
1513 Zienko Gabriela Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior 10003606
1514 Zimnicki Mateusz Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź junior 10004856
1515 Ziółkowski Miłosz Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior młodszy 10005889
1516 Żochowski Bartłomiej Klub Sportowy TAE Dębe Wielkie junior młodszy 10007513
1517 Żołądek Andrzej Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzieżowiec 10003647
1518 Żurek Daria Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzieżowiec 10004471
1519 Żurek Igor Klub Sportowy Protektor Lublin młodzieżowiec 10006386
1520 Zuzanna Pilarczyk Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007842
1521 Zuzanna Wąsińska Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź junior młodszy 10007261
1522 Żyliński Adam Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzik 10008382
1523 Żymant Bartosz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10007571
1524 Zyskowska Lena Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10008239
1525 Zyskowski Jakub Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10004917
1526 ŻYWARSKI FILIP Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006532
1527 Żyźniewski Mikołaj Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10006666
1528 Łakomska Gabriela Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław młodzik 10006734
1529 Łapeta Angelika Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa junior 10008195
1530 Łątka Milena TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów junior młodszy 10008199
1531 Łazarski Karol Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10006079
1532 Łazowy Tymon Uczniowski Klub Sportowy "OLIMPIJCZYK" Poznań junior młodszy 10005918
1533 Łoboda Szymon Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzik 10006751
1534 Łojko Aleksandra Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn junior 10003623
1535 Łubiński Mateusz Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007223
1536 Łucja Szcześnik Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior młodszy 10008260
1537 Łuczak Jakub Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10006627
1538 Łuczyn Martyna Klub Taekwondo "Sokół " Krasnystaw Krasnystaw młodzik 10006968
1539 Łukaszewski Franciszek Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska młodzik 10008118
1540 Łukawski Łukasz Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10005621
1541 Łukomski Hubert Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10006275
1542 Łukomski Martin Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Pleszew młodzik 10007908
1543 Łysiak Marta Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior 10005813
1544 ŁYSKAWA KLAUDIA Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10006630