Szanowni Państwo,

PZTO jako organizator Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowych Mistrzostw Polski 2020 podjął decyzję o zmianie terminu zawodów na listopad. Decyzja podyktowana była poczuciem odpowiedzialności i troską o zdrowie zawodników, trenerów i sędziów. Została także podjęta w związku z zastrzeżeniami części naszego środowiska, co do bezpieczeństwa uczestników oraz z napływającymi do nas informacjami o kwarantannie części osób, które miały wziąć udział w zawodach.  W dniu dzisiejszym do PZTO zgłoszonych zostało wiele wniosków o przywrócenie październikowego terminu zawodów, pomimo utrzymującego się lawinowego wzrostu zachorowań.

W związku z powyższym informujemy, że Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowe Mistrzostwa Polski rozegrane zostaną w pierwotnie zaplanowanym terminie tj. 23-25 października 2020.

Apelujemy jednocześnie do wszystkich uczestników zawodów o rygorystyczne przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, zgodnie z informacjami zawartymi w komunikacie, i zachowanie dystansu społecznego na terenie obiektu.