Rekordową ilość zawodników bo aż 360 z 59 klubów z całej Polski zgromadziły tegoroczne Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych. Zawody rozegrane zostały w nowootwartej hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Puławach. W klasyfikacji drużynowej zwyciężył Olsztyński Start na drugim miejscu uplasował się Warszawski UKS G-8 a trzecie miejsce zajął Poznański AZS OŚ. Gratulujemy zwycięzcom !

Rekordową ilość zawodników bo  aż 360 z 59 klubów z całej Polski zgromadziły tegoroczne Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych. Zawody rozegrane zostały w nowootwartej hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Puławach. W klasyfikacji drużynowej zwyciężył Olsztyński Start na drugim miejscu uplasował się Warszawski UKS G-8 a trzecie miejsce zajął Poznański AZS OŚ.