Wspaniałe wiadomości z Groznego - Karol Hołubowicz zdobywcą ZŁOTEGO medalu w kategorii -80kg, natomiast Aleksandra Kowalczuk zdobywcą srebrnego medalu w kategorii +73kg. Polska zdobyła trzecie miejsce w klasyfikacji męskiej na podsumowanie mistrzostw! Gratululujemy trenerom, zawodnikom, ich rodzicom i całej ekipie!

Ostatniego dnia zawodów ETU European Taekwondo Championships U21 w Groznym mocnym akcentem były starty naszych zawodników i zawodniczek. W kategorii  -80kg Karol Hołubowicz został zdobywcą złotego medalu!

W kategorii +73kg Aleksandra Kowalczuk zdobyła srebrny medal, jak blisko było złoto świadczy przegrana dopiero w dodatkowej rundzie „złotym punktem”.

Polska zdobyła trzecie miejsce w klasyfikacji męskiej na podsumowanie mistrzostw !

Gratululujemy trenerom, zawodnikom, ich rodzicom i całej ekipie!