Piątka reprezentantów KNS wzięła udział w Pucharze Świata w holenderskim Einthoven (turniej rangi G2). Brązowy medal zdobyła Aleksandra Krzemieniecka (AZS AWF Warszawa), wywalczyła cenne trzecie miejsce pokonując w ćwierćfinale reprezentantkę gospodarzy, nr 2 światowego rankingu Oogink Reshmie 3:1.

Piątka   reprezentantów   KNS  wzięła  udział  w  Pucharze  Świata  w holenderskim  Einthoven (turniej rangi  G2).  Po  raz kolejny światną dyspozycją  wykazała  się Aleksandra Krzemieniecka (AZS AWF Warszawa). Wywalczyła trzecie miejsce pokonując w ćwierćfinale reprezentantkę gospodarzy, nr  2 światowego rankingu Oogink Reshmie 3:1. W drodze do medalu pokonała Chorwatkę  Adamic  Melani 6:1 oraz przed czasem 12:0 Holenderkę Akdenz Aylin.

Aleksandra Kowalczuk (AKS Start Olszyn) zajęła miejsce piąte pokonując Słowenkę  Nuse  Rajher  7:5 i nieznacznie  ulegając  w ćwierćfinale Chorwatce  Kovac  Ines  2:3.  Piotr  Hatowski (SKS Start Olsztyn) uległ w pierwszej walce zwycięzcy  całej  kategorii  Irańczykowi  Mardani  Sujjad 4:15. Michał Łoniewski (AZS  AWF  Warszawa)  wygrał  eliminację  z  reprezentantem Austrii  Ecikel Enes 8:2 ale w kolejnej walce uległ Hiszpanowi Rosillo Atencia  Jose  Antonii.  Piotr  Paziński  w wadze  do 80 kg pokonał na punkty  zawodnika z Rwandy przed czasem 15:0. W kolejnej walce pokonał Białorusina Pavel Mikhniewich  10:5  by  w walce o ćwierćfinał ulec reprezentantowi Rosji Shakhbanov Aydemir 4:8 .