W dniach 4-6.07.2014 w Suzhou (Chiny) rozegrana została pierwsza seria Grand Prix - prestiżowego turnieju klasy G4, który odbywa się tylko w kategoriach olimpijskich i na który imienne zaproszenia otrzymali najlepsi zawodnicy na świecie (32 najlepszych zawodników z rankingu olimpijskiego WTF).

W dniach 4-6.07.2014 w Suzhou (Chiny) rozegrana została pierwsza seria Grand Prix - prestiżowego turnieju klasy G4, który odbywa się tylko w kategoriach olimpijskich i na który imienne zaproszenia otrzymali najlepsi zawodnicy na świecie (32 najlepszych zawodników z rankingu olimpijskiego WTF). Wśród zaproszonych zawodników byli Reprezentanci Polski: Piotr Paziński kat 80 kg (AZS AWF Warszawa - trener Tomasz Pyciarz) oraz Piotr Hatowski +87 kg (AKS OSW Olsztyn - trener Marcin Chorzelewski).

Piotr Hatowski po wyrównanej walce (0:0) w regulaminowym czasie, przegrał w dogrywce złotym punktem z reprezentantem USA Stephen Lambdin i odpadł w 1/16 finału. Złoty medal wywalczył wicemistrz olimpijski z Londynu, reprezentant Gabonu Anthony Obame, który w finale pokonał mistrza olimpijskiego z Pekinu, Koreańczyka Dong-Min Cha 17:9. Piotr Paziński walczył z utytułowanym Ramin Azizov (Azerbrejdżan). Przeciwnik Polaka to zdobywca medali mistrzostw świata czy Europy, uczestnik igrzysk olimpijskich w Londynie. Paziński pokonał Azera złotym punktem i awansował w ten sposób do 1/8 finału, gdzie również złotym punktem przegrał z Francuzem Toranin Maizeroi, który zgodnie z prawem serii przegrał również po walce o złoty punkt. W 1/4 finału Francuz uległ zwycięzcy tej kategorii, urodzonym na wyspach Man reprezentantem Wielkiej Brytanii Aaron Cook 3:4, który w finale kategorii pokonał Rosjanina Albert Gaun.