W drugim dniu Mistrzostw Europy Juniorów dwóm reprezentantom Kadry Narodowej nie udało się osiągnąć tego co zdobyła Beata Przewłocka wczoraj...

W drugim dniu Mistrzostw Europy Juniorów dwóm reprezentantom Kadry Narodowej nie udało się osiągnąć tego co zdobyła Beata Przewłocka wczoraj. Dominka Rudnicka po bardzo zaciętej walce uległa w końcówce Belgijce - Ferella Carmela (kategoria wagowa do 49 kg) i ostatecznie zajęła 9 miejsce, natomiast Aleksander Rychlik wygrał pierwszą walkę z Ukraińcem - Tsimbarovich Gannadiy (kategoria wagowa do 78kg), a w drugiej uległ Szwedowi Qatanani Ashraf.

Przypomnijmy wczoraj startowali Beata Przewłocka (46 kg) i Michał Łoniewski (59 kg). Beata Przewłocka zajęła 3 miejsce przegrywając w walce o finał także bardzo dobrej Hiszpance. W sumie Beata zwyciężyła zdecydowanie 2 walki (jedna z Rumunką i jedną z Hoelnederką). Niestety pech dopadł Michała Łoniewskiego (59 kg). Przegrał on pierwszą walkę z Grekiem przez wskazanie 8:8.