Zakończył się XVII Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych - Podlasie 2011, który w naszej dyscyplinie odbywa się w Łomży. Po rozegraniu wszystkich konkurencji najwięcej punktów, w klasyfikacji klubowej, zdobył AZS OŚ Poznań - 51 pkt. Pozostałe dwa miejsca na podium przypadły klubom: z Gdańska "Bursztyn" - 38 pkt i UKS G-8 Warszawa - 31 punktów.

Zakończył się XVII Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych - Podlasie 2011, który w naszej dyscyplinie odbywa się w Łomży. Po rozegraniu wszystkich konkurencji najwięcej punktów, w klasyfikacji klubowej, zdobył AZS OŚ Poznań - 51 pkt. Pozostałe dwa miejsca na podium przypadły klubom: z Gdańska "Bursztyn" - 38 pkt i UKS G-8 Warszawa - 31 punktów.

W klasyfikacji wojewódzkiej wygrało wielkopolskie, którego zawodnicy zdobyli 204 pkt., przed warmińsko - mazurskim - 141 pkt. oraz mazowieckiem - 102 pkt. Na starcie stanęło 190 zawodników z całej Polski. Kompletne wyniki zawodów dostępne są po kliknięciu w link.