Sukcesem zakończył się kolejny czwarty dzień mistrzostw. Reprezentanci Polski zdobyli jeden brązowy medal i jedno 5 miejsce. Brązowy medal zdobył startujący w kategorii 59 kg. na koszt własny reprezentant AZS OŚ Poznań Millert Albert.

Zakończyły się 10 Mistrzostwa Świata Juniorów. Trzeciego dnia (25.03) w kategorii 68 kg. startował zawodnik AZS OŚ Poznań Szaferski Mikołaj. W pierwszej walce pokonał reprezentanta GDP (Gwadelupy) 14-6 niestety w drugiej uległ reprezentantowi UKR (Ukrainy) 2-6.

Sukcesem zakończył się kolejny czwarty dzień mistrzostw. Reprezentanci Polski zdobyli jeden brązowy medal i jedno 5 miejsce. Brązowy medal zdobył startujący w kategorii 59 kg. na koszt własny reprezentant AZS OŚ Poznań Millert Albert. W pierwszej walce pokonał reprezentanta VIE (Wietnamu) 12-0, w drugiej zawodnika SLO (Słowenii) 4-0, W kolejnej wygrał z reprezentantem UKR (Ukrainy) 8-1. W walce o wejście do finału uległ reprezentantowi Tajlandii 4-6.

Kolejny nasz reprezentant w kategorii 63 kg. również z AZS OŚ Poznań Robak Karol wywalczył 5 miejsce. W pierwszej walce wygrał z reprezentantem CHI (Chile) ) 0-0, W kolejnej pokonał reprezentanta GDL (Gwadelupy) 13-1, w kolejnej pokonał reprezentanta MEX (Meksyku) 6-5. W kolejnej o wejście do strefy medalowej przegrał 9-12 z zawodnikiem z BRA (Brazylii).

Ostatniego dnia w kategorii 55 kg. startowała również kolejna reprezentantka Polski z Nidzickiego KTS Kozłowo Mierzwińska Ewelina. W pierwszej walce pokonała reprezentantkę EGY (Egiptu) 5-1, w kolejnej przegrała z Hiszpanką 4-8. Trenerowi klubowemu i reprezentacji Waldemarowi Łakomemu składamy serdeczne gratulacje.