Srebrny i brązowy medal na Grand Prix 2017 Londyn

Z dwoma medalami wracają z GP Londyn nasze zawodniczki - srebro zdobyła Aleksandra Kowalczuk , a brąz Patrycja Adamkiewicz. To pierwszy tak dobry wynik Polskiego zawodnika, Aleksandra Kowalczuk pokazała, iż jest częścią ścisłej elity światowego taekwondo. Serdeczne gratulacje dla obydwu naszych reprezentantek, ich trenerów i klubów.

Mistrzostwa Świata Para Taekwondo, 16-19.10.2017. , Londyn, Anglia - podsumowanie

Historyczne medale Mistrzostw Świata Para Taekwondo w konkurencji poomsae P30 (niepełnosprawność intelektualna) wywalczyli w Londynie nasi reprezentanci: Agnieszka Kmieć oraz Michał Piędzia (oboje KS Protektor Lublin). W konkurencji kyorugi K40, w kategorii K41 +75 kg Przemysław Wieczorek (Centrum Walki-Warszawa) ulegając Rosjaninowi Sparkowi Gazaevowi zajął drugie miejsce

Sportbonus i Polski Komitet Olimpijski spełnią marzenia młodych sportowców

Już w środę 11 października startuje największa społeczna akcja w historii polskiego sportu. Sportbonus Dzieciom to program realizowany pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Celem akcji jest dobra zabawa i spełnianie marzeń młodych sportowców, a także wsparcie rozwoju infrastruktury dziecięcych i młodzieżowych zespołów sportowych. Do programu zapraszamy wszystkie drużyny sportowe w Polsce.