Pokazy Kukkiwon Taekwondo Demo Team w Swarzędzu-Zalasewie i Warszawie oraz Trzecie Mistrzostwa Taekwondo Poomsae Centrum Kultury Koreańskiej

Dzięki współpracy pomiędzy Polskim Związkiem Taekwondo Olimpijskiego i Centrum Kultury Koreańskiej oraz Ambasadą Republiki Korei w Polsce wystąpiła przed nami grupa pokazowa Kukkiwon Taekwondo Demonstration Team. Zarówno w Zalasewie, jak i w Warszawie, gdzie uświetniła puchar „KCC Poomsae Cup” , czyli Mistrzostwa Taekwondo Poomsae Centrum Kultury Republiki Korei - był to niesamowity, zapierający dech w piersiach pokaz.

REPREZENTACJA POLSKI BEZPIECZNIE WYLĄDOWAŁA W KRAJU !

Dzięki szybkiej interwencji władz PZTO, biura oraz firmy Mazurkas Travel, Reprezentacja Polski została natychmiast sprowadzona do kraju z Francji, gdzie miał być rozegrany Puchar Świata - Paris Open 2015. Dziękujemy wszystkim, którzy troszczyli się o naszych reprezentantów podczas tego wyjazdu.

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Puławy 2015

Rekordową ilość zawodników bo aż 360 z 59 klubów z całej Polski zgromadziły tegoroczne Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych. Zawody rozegrane zostały w nowootwartej hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Puławach. W klasyfikacji drużynowej zwyciężył Olsztyński Start na drugim miejscu uplasował się Warszawski UKS G-8 a trzecie miejsce zajął Poznański AZS OŚ. Gratulujemy zwycięzcom !